Tan Çevik kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
815
Tan Çevik kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Tan Çevik kimdir?, biyografi sitemizde Tan Çevik kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Tan Çevik kimdir? kaç yaşında?, Tan Çevik kimdir? memleketi neresi, Tan Çevik kimdir? evi nerede, Tan Çevik kimdir? nereli, Tan Çevik kimdir? instagram, Tan Çevik kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Tan Çevik kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Tan Çevik
Doğum tarihi: 2004
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim durumu: Lise
Medeni hali: Bekar
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Tan Çevik nereli? Kaç yaşında?

Tan Çevik kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Tan Çevik dizileri ve filmleri? Tolga Çevik’in oğlu Tan Çevik yaşı? Tan Çevik kaç doğumlu, sevgilisi, instagram hesabı, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Tan Çevik yaşamı ve biyografisi

Tan Çevik Türk dizi, sinema, tiyatro oyuncusu Tolga Çevik ve Cem Yılmaz’ın kardeşi Özge Yılmaz Çevik’in oğludur. Tuna Çevik adında bir kardeşi bulunmaktadır.

Tan Çevik 2004 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Annesi Özge Çevik ve babası Tolga Çevik ve kardeşi Tuna Çevik’tir. Eğitim yaşamını ilerleten Tan Çevik babasının ve kardeşinin izinden giderek oyunculuk mesleğini seçmiştir.

Tan Çevik oyunculuk kariyerine ilk kez beyazperde de adım atarak 2016 yapımı olan “Sen Benim Her Şeyimsin” adlı sinema filminde rol almıştır. Aynı zamanda “Arkadaşım Hoşgeldin” talk şovuna kardeşi Tuna ile birlikte 2014 senesinde konuk oyuncu olarak katılmışlardır.

Tan Çevik dizileri ve filmleri

Tan Çevik yer aldığı diziler? Tan Çevik hangi dizilerde oynadı? Oynadığı tüm filmler aşağıda güncel olarak listelenmektedir.

  • 2016 Sen Benim Her Şeyimsin
  • 2014 Arkadaşım Hoşgeldin
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.