Tahir Sarıkaya Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
357
Tahir Sarıkaya Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Tahir Sarıkaya Kimdir?, biyografi sitemizde Tahir Sarıkaya Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Tahir Sarıkaya Kimdir? kaç yaşında?, Tahir Sarıkaya Kimdir? memleketi neresi, Tahir Sarıkaya Kimdir? evi nerede, Tahir Sarıkaya Kimdir? nereli, Tahir Sarıkaya Kimdir? instagram, Tahir Sarıkaya Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Tahir Sarıkaya Kimdir? Biyografi

Tahir Sarıkaya Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Tahir Sarıkaya Beyaz TV ekranlarında sabah programı sağlamaktadır. Gazeteci, sunucu ve yazardır. Ülke güündemine çoğu zaman farklı yaklaşımları ve aykırı tarafları ile bilinen bir televizyoncudur. Beyaz TV ekranlarında sabah programını başarı ile sunan Tahir Sarıkaya hafta sonları saat 08:00 saatleri civarında ‘Tahir Sarıkaya ile Uyan Türkiyem’ adlı programla ekranlara gelmektedir.

Tahir Sarıkaya, bir dönem sanatçı Yılmaz Morgül için dile getirdiği bir takım yorumlarla epey gündemde kalmıştı. Aynı zamanda Türk sinema ve dizi sektörünün bunun yanı sıra Yeşilçam sinemasının usta oyuncusu Ayşen Gruda ile de canlı yayında gündem oluşturmuştur.

Tahir Sarıkaya şimdilerde halen Beyaz TV ekranlarında hafta sonları Cumartesi ve Pazar sabahları saat 08:00’da ‘Tahir Sarıkaya ile Uyan Türkiyem’ isimli programı sunmaya sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.