Taha Duymaz kimdir, Taha Duymaz kaç yaşında?

05.11.2021
66
Taha Duymaz kimdir, Taha Duymaz kaç yaşında?

Taha Duymaz kimdir, biyografi bölümünde Taha Duymaz biyografi sayfası ile karşınızdayız. Taha Duymaz kaç yaşında?, Taha Duymaz memleketi neresi, Taha Duymaz facebook, Taha Duymaz nereli, Taha Duymaz instagram, Taha Duymaz ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Taha Duymaz kimdir? başlığımızın detayları..

Taha Duymaz Kimdir – Taha Duymaz Biyografi

 Hatay’ın Yayladağ ilçesi, Güveççi Köyü’nde yaşayan 2003 doğumlu Taha Duymaz,mütevazı mutfağında çektiği Sosyal medya aracında paylaşımı yaptığı yemek videolarıyla gönüllere taht kurdu.Henüz 17 yaşında olmasına rağmen fazla basit malzemelerle dikkat çeken yemekler hazırlıyor. 4. sınıfta okulu bırakan Taha Duymaz, yaşadığı sağlık poblemleri sebebiyle arabaya binemiyor ve zamanının çoğunu bundan dolayı köyde geçiriyor. Taha’nın yemek videoları kız kardeşi aracılığıyla çekiliyor ve yemek hazırlaması sırasında kız kardeşi de kendisine farklı zamanlarda faydalı oluyor.

Youtube dünyasına 2015 senesinde para kazanmak amacı ile katılmıştır. Açtığı youtube kanalı telefonu bozulunca onunla birlikte silmek zorunda kalmış. 2019 senesinde açtığı kanal ile yoluna devam etmiştir. Youtube video kanalı dışında özellikle instagram hesabında takipçi sayısı daha kısa bir sürede, daha fazla yükselince instagram hesabına yoğunlaşmıştır.

Kendisine dönem dönem kötü mesajlar gelmiş olsa da, içtenyeti, elinden geleni en iyi biçimde yapma gayreti ve doğallığı ile gönüllerde taht kurmayı başarmıştır. Son zamanlarda sosyal platform üzerinden kendisini destekleyenlerin de malzeme göndererek yemek yapımı için yardımcı oldukları bilinmektedir.

Taha  Duymaz’ın günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 1,2 milyon, Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 268 Bindir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.