Taha Duymaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
229
Taha Duymaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Taha Duymaz kimdir?, biyografi sitemizde Taha Duymaz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Taha Duymaz kimdir? kaç yaşında?, Taha Duymaz kimdir? memleketi neresi, Taha Duymaz kimdir? evi nerede, Taha Duymaz kimdir? nereli, Taha Duymaz kimdir? instagram, Taha Duymaz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Taha Duymaz kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Taha Duymaz
Doğum tarihi: 1 Ocak 2003
Doğum yeri: Hatay
Boy: 1.68 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: İlköğretim
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen, Aşçı
İnstagram hesabı için tıklayın

Taha Duymaz nereli? Kaç yaşında?

Taha Duymaz kimdir, kaç yaşında, nereli? Taha Duymaz boyu, kilosu, kardeşi? Kim kimdir bölümümüzde Taha Duymaz hayat hikayesi ve ile ilgili araştırılan tüm detayları kısaca yaşamı ve biyografi detayları sizlerle birlikte olacak.

Taha Duymaz yaşamı ve biyografisi

Taha Duymaz Türk fenomen ve aşçı. Hatay yöresine özgü yemek tarifleri ile dikkatleri üzerine çekti ve kısa bir sürede tanınmaya başladı.

Taha Duymaz hayat hikayesi

Taha Duymaz 1 Ocak 2003 senesinde Hatay Yayladağı ilçesi Güveççi Köyü’nde dünyaya gözlerini açtı. 17 yaşında olan genç aşçı Taha Duymaz’ın 12 kardeşi bulunmaktadır. Babası ve annesinin işi olmadığı için zor zamanlar geçiren Taha Duymaz halen ilkokul 4. sınıfta okulu bıraktı. Hatay Güveççi Köyü’nde yaşamını ilerleten Taha Duymaz’ın bunun bunun yanında hastalığı bulunmaktadır. Arabalara binerken midesi bulanan ve başı dönen genç fenomen maddi imkansızlıklardan dolayı doktoruna yalnızca bir kez gidebilmiştir.  Ailesinde de ciddi hastalıkları olan Taha Duymaz’ın babası koah hastası ve annesi ise birden fazla hastalığı olan kronik astım, sedef ve migren gibi hastalıklara sahip. Taha Duymaz, 12 kardeşi ile birlikte devletten aldığı aylık 800 TL ile geçinmeye çalışmaktadır.

Taha Duymaz’ın internet dünyasında yolcuğu 2015 senesinde başladı. Maddi imkansızlıklar nedeni ile ve para kazanma düşüncesi ile youtube’de kanalı açtı. Lakin eski model ve bozuk bir telefonu olduğu için çekim yapmakta zorlandı. Bu nedenle açtığı youtube kanalını kapatmak durumunda kaldı. Ardından yeniden telefon alan Taha Duymaz kanalını yeniden aktif eder. Telefon tekrar bozulunca kanalı yine kapatır. 2019 senesinde yeniden kanalını açan Taha Duymaz youtube ve instagram platformlarını karşı karşıya geldirdıktan sonra instagram üzerinden daha çok takipçinin dikkatini çektiğini keşfeder. Böylelikle İnstagram’a ağırlık vererek burada paylaşımlarını yapmaya başlar.

Taha Duymaz video çekimlerini kız kardeşi yapmaktadır.  Taha Duymaz, “güzel bir mutfağımız yok, malzeme eksiğim çok ama bunlar bana engel olamıyor.”  Diyerek çekimlerine imkansızlıklar içinde kuvvetli ve harika lezzet tarifleri sunmaya sürdürmektedir. Taha Duymaz yemek yaparak psikolojik olarak kendini iyi hissettiğini belirtmektedir. Küçücük mutfağında dev lezzet tarifleri ile binlerce takipçisi bulunan Taha Duymaz bekardır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.