Suzan Ugan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
1.305
Suzan Ugan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Suzan Ugan Kimdir?, biyografi sitemizde Suzan Ugan Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Suzan Ugan Kimdir? kaç yaşında?, Suzan Ugan Kimdir? memleketi neresi, Suzan Ugan Kimdir? evi nerede, Suzan Ugan Kimdir? nereli, Suzan Ugan Kimdir? instagram, Suzan Ugan Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Suzan Ugan Kimdir? Biyografi

Çook Yaşa Suzan Ugan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Çook Yaşa Suzan Ugan Kimdir? Çook Yaşa programı sunucusu Suzan Ugan gerçekte ne iş yapıyor, kaç yaşında? Çook Yaşa programını sunan Suzan Ugan kimdir, asıl mesleği, yaşı, kısa biyografisi.

Hafta sonları ekrana gelen TV8 televizyonunun sağlık programı ‘Çook Yaşa’ Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ercan Cihandide ve Suzan Ugan sunumu ile evlere konuk olurken, sunucu Suzan Ugan’nın yaşamı da merak konusu oldu.

Evlenmeden önceden adı ve soyadı Suzan Altıparmak İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. İlkokul ve lise öğreniminin sonrasında İstanbul Marmara Üniversitesini bitirdi. Ayrıca yurt dışında da eğitim gördü. Lycée Français Notre Dame’de eğitimini bitirdi.

Medya kariyerine kısa bir süre önce başladı. Suzan Ugan eşi Sakaryalı spor spikeri Sabri Ugan. Suzan Ugan ev Sabri Ugan 2014 senesinde evlendi. Nikah şahitleri ise iş dünyasın ileri gelen isimlerinden Sadettin Saran oldu.

Evliliğinden sonra Sabri Ugan ile bir çocukları oldu.

Suzan Ugan önceden Kanal D ekranlarında “Çook Yaşa” programını partneri Op. Dr. Ercan Cihandide ile birlikte sundu. Program ardından TV8 ekranlarına taşındı.

Suzan Ugan hafta sonları TV8 ekranında programını sunmaya sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.