Survivor sude kimdir, evi nerede, kaç yaşında?

Survivor sude kimdir, evi nerede, kaç yaşında?

Survivor sude kimdir, evi nerede, kaç yaşında?, biyografi sitemizde Survivor sude ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Survivor sude kaç yaşında?, Survivor sude memleketi neresi, Survivor sude evi nerede, Survivor sude nereli, Survivor sude instagram ile alakalı her detay yazımızda..

Bir çok kişinin Sude Burcu kimdir arayışları Survivor izleyicileri tarafından merak konusu haline geldi. Survivor 2022’de gönüllüler takımında yarışan ve bir hayli hırslı bir karaktere sahip olan Sude Burcu‘nun kaç yaşında olduğu ve mesleği araştırılan konular içinde yer almaya başladı. Peki, Survivor Sude kimdir? Survivor 2022 yarışmacısı Sude Burcu kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

SUDE BURCU KİMDİR?

Survivor sude kimdir, 11 Mayıs 1996 İzmir doğumlu Sude Burcu’nun babası futbol antrenörü, annesi pılates eğitmeni, 2 kız kardeşi de Sude gibi tekvandocu. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 3. sınıf öğrencisi Sude, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde spor hayatına profesyonel olarak devam etmekte. Bunun Yanı Sıra da zumba eğitmenliği yapıyor. 2 kez Avrupa 3.’lüğü, 1 kez Balkan Şampiyonluğu, 7 kez Türkiye Şampiyonluğu gibi dereceleri var.

SUDE BURCU’NUN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Survivor Sude Burcu izleyiciler tarafından araştırılmaya devam etmekte. Fiziksel sahip olduğu özellikler araştırılan başarılı yarışmacı 1.66 boyunda ve 57 kilogram ağırlığındadır.

SUDE BURCU’NUN INSTAGRAM HESABI NE?

Survivor 2022 All Star yarışmacısı Sude Burcu’nun özel hayatı hakkında bilgiler merak edilmeye devam etmekte. Özel yaşamından karelerini Instagram hesabında paylaşan Sude, ‘sudeeburcu’ kullanıcı ismiyle Instagram’da bulunuyor. Survivor Sude’nin 166 bin takipçisi yer alıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.