Survivor Panorama Sunucusu İhsan Tarkan kimdir?

26.10.2021
140
Survivor Panorama Sunucusu İhsan Tarkan kimdir?

Survivor Panorama Sunucusu İhsan Tarkan kimdir?, biyografi sitemizde, Survivor Panorama Sunucusu İhsan Tarkan kimdir? başlığı altında makale bir araya getirdik. Survivor Panorama Sunucusu İhsan Tarkan kimdir? biyografisi yazımızda…

Survivor Panorama Sunucusu İhsan Tarkan kimdir?

İhsan Tarkan kim ve kaç yaşında? Yemekteyiz ve Survivor programındaki görevi nedir? Yapım şirketi var mı?

İhsan Tarkan 1980 senesinde Sakarya’da dünyaya gözlerini açtı. Liseyi İmam Hatip Lisesi’nde okudu. Marmara Üniversitesi Spor Akademisinden mezundur.
Ayrıca Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü de bitirdi.

Uzun süre İstanbul Etiler’de Mayadrom Sports Center’da spor eğitmenliği yapan İhsan Tarkan’ı ekran severler ilk kez Var mısın Yok musun? yarışması ile tanıdı.

Spor dünyasında ünlülerin hocası olarak da anılan İhsan Tarkan, Var mısın Yok musun müsabakasında son iki kutuda 100.000 ve 500.000 kaldığında Hamdi Bey’in 220 Bin liralık teklifi reddetmiş ve kutusuna gitmiştir.
Kutusundan ise 100.000 lira çıkmıştır. Bu cesareti ile de yarışmada dikkatleri üzerine çekmiştir.

Ayrıca İhsan Tarkan 2010 senesinde da Survivor’a katılmış ve yarışmada ikinci olmuştur.

Beşiktaş futbol takımını tutan ve Voleybol ile de arası çok iyi olan ünlü isim Bir dönem çalınan kimliği nedeni ile çok zor günler geçirdi. 4 ayrı işlemediği suç yüzünden birden çok dava ile uğraşmak zorunda kaldı.

Günümüzde bunun bunun yanında Tv8 ve 8.5 ekranlarında yayına giren Survivor Panorama programında yarışmayla alakalı yaptığı yorumlar ile gündeme gelmektedir.

Son zamanlarda Promere produksiyon’da organizasyon işine yönelen ünlü isim MasterChef, Yemekteyiz ve Survivor müsabakasında bulunacak isimleri tespit eden ekipte bulunmaktadır. Tv 8’de yayına giren birden çok programın arka planında hazırlanmasına katkı sağlamaktadır. Bu nedenle İnstagram hesabındaki paylaşımları yarışmalara katılmak isteyen bireylerin yorumlarıyla dolup taşıyor. Bu yazının hazırlandığı an saygınlığıyla resmi İnstagram hesabında 89.000 takipçisi bulunmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.