Survivor Birsen kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Survivor Birsen kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Survivor Birsen kimdir? Survivor 2022’de ikinci eleme adayı olan Birsen Bekgöz kaç yaşında, nereli, evli mi?, nereli, kaç yaşında?, biyografi sitemizde Survivor 2022’de ikinci eleme adayı olan Survivor Birsen kimdir? ile alakalı bir biyografi yazısı bir araya getirdik. Survivor Birsen kaç yaşında?, Survivor Birsen memleketi neresi, Survivor Birsen evi nerede, Survivor Birsen Bekgöz  nereli, Survivor Birsen instagram hesabı ile alakalı her detay makalemizde..

Başlıklar

Survivor Birsen kimdir?

Survivor Birsen kimdir, Birsen Bekgöz bir çok seyirci tarafından sorgulanan ve araştırılan isimler içinde yer almaya başladı. Survivor’da gösterdiği başarılı performansın bunun yanında özel yaşamıyla da araştırılan başarılı sporcu ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Survivor’da haftanın ikinci eleme adayı olan ve kelimeleriyle dikkat çeken Birsen Bekgöz’ün kim olduğu, kaç yaşında ve evli mi olduğu merak ediliyor.

Peki, Survivor Birsen kimdir?

Survivor 2022’de ikinci eleme adayı olan Birsen Bekgöz kaç yaşında, nereli, evli mi?

Birsen Bekgöz’ün kim olduğu, kaç yaşında ve nereli olduğu araştırılan bilgiler içinde yer alıyor. Survivor 2022 All Star’da ünlüler takımında yarışan Birsen Bekgöz bu haftanın ikinci eleme adayı olarak seçildi ve ardındanki kelimeleriyle dikkat çekti. Survivor Birsen kimdir? Survivor 2022’de ikinci eleme adayı olan Birsen Bekgöz kaç yaşında, nereli, evli mi?

SURVİVOR BİRSEN BEKGÖZ KİMDİR?

Birsen Bekgöz, 1980 senesinde Almanya’nın Berlin kentinde dünyaya gözlerini açtı. Birsen Bekgöz aslen Ankaralıdır. Dört kardeşi mevcuttur. İlk evliliğinden 2009 senesinde dünyaya getrdiği kızına ‘Vera’ adını verdi. 2018 senesinde türkücü Nihat Doğan ile aşk yaşadığı ileri sürüldü. Enka’nın kısa mesafe koşucularından olan Birsen Bekgöz, lisansını Kıbrıs’ta bulunan Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde bitirdi. Türkiye’nin milli koşucularından birisi olan Birsen Bekgöz, üç Türkiye rekorunun sahibi.

Survivor Birsen kimdir? Survivor 2022’de ikinci eleme adayı olan Birsen Bekgöz kaç yaşında, nereli, evli mi?

BİRSEN BEKGÖZ’ÜN KARİYERİ

Birsen Bekgöz kariyeri boyunca bir çok Türkiye şampiyonluğu yaşadı. 200 metrede 2004 ve 2005, 400 metre engellide 2004-2006-2010-2013 senelerında zirvede yer aldı.

Bekgöz, 2004 Cezmi Or Kupası’nda 400 metre engellide altın madalya kazandı. İspanya’nın Almería kentinde tertip edilen 2005 Akdeniz Oyunları’nda 200 m, 400 m engelli, 4×100 m bayrak ve 4×400 m bayrak dallarında yarışmıştı. Takım dostları Özge Gürler, Pınar Saka ve Binnaz Uslu’yla birlikte 4x400m bayrak yarışında bronz madalyanın sahibi oldu.

Bekgöz, 2012 Londra Olimpiyatları’nda Türkiye kafilesinde yer aldı. Türkiye olimpiyatlar tarihinde ilk kez bayrak yarışlarında temsil ediliyordu. Türkiye takımı 4×400 metre yarışının ikinci eleme serisinde 3:34.71lik dereceyle takım dostlarıyla (Pınar Saka,Meliz Redif ve Sema Aydemir) son sırada kalarak finali göremedi. Bekgöz Mersin’deki 2013 Akdeniz Oyunları’nda 400, 400 engelli ve 4×400 metrede yarıştı. 400 metreyi dördüncü, engelliyi ise beşinci sırada bitirdi. Saliha Özyurt, Sema Aydemir ve Derya Yıldırım’la birlikte koştukları 4×400’de ise mücadeleyi 3:43.61le üçüncü sırada bitirdi. Takım, ikinci olan Fas takımının kulvar hatası yüzünden diskalifiye olmasıyla gümüş madalya kazandı. İslam Oyunları’nda 4x100m bayrak takımında altın (Sema Apak, Nimet Karakuş ve Saliha Özyurt ile birlikte), 4x400m bayrak takımında (Sema Apak, Özge Gürler ve Esma Aydemir ile birlikte) gümüş madalya sahibi olmuştur.

BİRSEN BEKGÖZ’ÜN KATILDIĞI YARIŞMALAR

2018 – Survivor All Star-Gönüllüler – Gönüllüler takımı

2022 – Survivor 2022: All Star – Ünlüler Takımı

BİRSEN BEKGÖZ’ÜN INSTAGRAM HESABI NE?

Survivor Birsen Bekgöz’ün yarışmadaki yaşamının bunun yanında özel yaşamıyla da ilgi çeken yarışmacılar içinde yer alıyor. ‘birsenbekgoz’ kullanıcı adıyla Instagram’da bulunan başarılı yarışmacının paylaşımları gözleri üstüne topluyor. Birsen Bekgöz’ün 324 bin takipçisi yer alıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.