Survivor Batuhan Karacakaya Kimdir Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri Ve Filmleri

26.10.2021
220
Survivor Batuhan Karacakaya Kimdir Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri Ve Filmleri

Survivor Batuhan Karacakaya Kimdir Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri Ve Filmleri, biyografi sitemizde, Survivor Batuhan Karacakaya Kimdir Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri Ve Filmleri başlığı altında makale bir araya getirdik. Survivor Batuhan Karacakaya Kimdir Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri Ve Filmleri biyografisi yazımızda…

Survivor Batuhan Karacakaya Kimdir Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri Ve Filmleri

Survivor 2021 kadrosunda bulunan ünlüler takımında yarışmacı olarak bulunan oyuncu Batuhan Karacakaya kimdir ve nereli? Hakkında ayrıntılı bilgiler içeren hayat öyküsünü konu alan biyografi yazısıdır. Kaç yaşında? Evli mi? Burcu ne? Boyu ve kilosu. Filmleri ve dizileri. YouTube, Twitter ve İnstagram adresi ne? Elendi mi? Şampiyon olabilecek mi?

Batuhan Karacakaya Hayatı https://youtu.be/1_kcLkpQ6yc

Batuhan Karacakaya 5 Şubat 1997 tarihinde Gülhayat Karacakaya, Birol Karacakaya çiftinin oğlu olarak İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı.
Bir kız kardeşi mevcuttur. Babası mimardır.
Şişli Ufuk Koleji’nde okuyan Batuhan Karacakaya babasının izinden giderek, İngilizce Mimarlık bölümünü 2019’da bitirdi.
Küçük yaşlardan bu yana reklam filmlerinde, dizilerde ve filmlerde oynamaya başladı.

Batuhan Karacakaya Dizileri Ve Filmleri

Sağır Oda dizisinde ufak bir rolle yer aldıktan sonra halen 7 yaşındayken 2004’te Büyük Buluşma dizisinde Tunç rolü ile ilk profesyonel oyunculuk deneyimini yaşadı.
Daha sonra Beşinci Boyut ve Bıçak Sırtı dizilerinde de oyunculuk yaptı fakat en fazla tanınmasına neden olan dizi ise 2008-2010 senelerı içinde
yayına giren ve oldukça büyük beğeni alan Aşk-ı Memnu dizisi oldu.
Dizide evin ufak oğlu olan Bülent Ziyagil rolünü canlandırdı ve sergilediği oyunculuk performansı ile seyircinin takdirini topladı.
İlerleyen senelerda Umutsuz Ev Kadınları ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde de oyunculuk yapan ünlü isim Bekle Beni, Dersimiz Atatürk, Aşk Tesadüfleri Sever, Uzun Hikaye filmlerinde de rol aldı.

Batuhan Karacakaya Nereli? Boyu Ve Kilosu

2021’de TV8 ekranlarında yayına giren Survivor müsabakasında ünlüler takımında bulunan ünlü oyuncu yaşantısını İstanbul’da sürdürüyor.
Esasen de İstanbullu’dur. Bekardır. Kova burcudur. 1.82 boyunda ve 75 kilodur.
Koyu Galatasaray taraftarıdır. Tam bir spor severdir ve Kayak sporu, vücut geliştirme sporları ile yakında zamandan ilgilenmektedir.
Sosyal medyayı aktif biçimde kullanan oyuncunun bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile YouTube kanalında 5.380 abonesi, İnstagram hesabında 196 bin takipçisi yer alıyor. Survivor sonrası bu sayıların hızla artması bekleniyor.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/karacakayaaa/

YouTube Kanalı Adresi https://www.youtube.com/channel/UCXro9kB3N7RBN1drY7AwoWw

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.