Sultan Sarohan kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
131
Sultan Sarohan kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sultan Sarohan kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Sultan Sarohan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sultan Sarohan kimdir? kaç yaşında?, Sultan Sarohan kimdir? memleketi neresi, Sultan Sarohan kimdir? evi nerede, Sultan Sarohan kimdir? nereli, Sultan Sarohan kimdir? instagram, Sultan Sarohan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Sultan Sarohan kimdir? Biyografi

Sultan Sarohan nereli? Kaç yaşında?

Sultan Sarohan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Sultan Sarohan sevgilisi? Sultan Sarohan Sıfır Bir dışında hangi dizilerde oynadı? Sultan Sarohan doğum tarihi, yaşı? Hakkında araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Sultan Sarohan yaşamı ve biyografisi

Sultan Sarohan Türk dizi oyuncusudur. Bilhassa Sıfır Bir adlı dizide oynadığı Zeynep rolü ile tanınmaktadır.

Sultan Sarohan 1999 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Mardin’dir. Sultan Sarohan oyunculuk kariyerine başlamadan önce Yönetmen Hilal Saral ve oyuncu Zerrin Tekindor’dan temel oyunculu kdersleri ve kamera önü oyunculuk eğitimi aldı. Ayrıca bincilik, savaş ve dövüş sanatları alanında profesyonel eğitimler aldı.

Sultan Sarohan kimdir

Sultan Sarohan kameraların karşısına ilk kez “Kertenkele” dizisi ile adım attı. Ardından 2016 senesinde “Bana Sevmeyi Anlaten” dizinde rol aldı. En büyük çıkışını 2017 yapımı olan” Sıfır Bir” dizisinde oynadığı “Zeynep” rolü ile yaptı. 2020 senesinde “Sokağın Çocukları” adlı dizide rol alan isimler içinde yerini aldı.

Sultan Sarohan boy kilo yaş

Sultan Sarohan kendisini keşfetmek içn oyunculuk mesleğini seçmiştir. Motosiklet tutukunu olan güzel oyuncu eğitim ve disipline önem vermektedir. Bekar olan Sultan Sarohan boyu 1.68 cm kilosu 52 kg.

Sultan Sarohan dizileri ve filmleri

Sultan Sarohan yer aldığı diziler? Sultan Sarohan hangi dizilerde oynadı? Oynadığı tüm yapımlar kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

  • 2020 Sokağın Çocukları
  • 2017 Sıfır Bir
  • 2016 Bana Sevmeyi Anlat
  • 2015 Kertenkele
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.