Sultan Arınır Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
268
Sultan Arınır Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Sultan Arınır Kimdir?, biyografi sitemizde Sultan Arınır Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sultan Arınır Kimdir? kaç yaşında?, Sultan Arınır Kimdir? memleketi neresi, Sultan Arınır Kimdir? evi nerede, Sultan Arınır Kimdir? nereli, Sultan Arınır Kimdir? instagram, Sultan Arınır Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Sultan Arınır Kimdir? Biyografi

Sultan Arınır Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

Sultan Arınır evlendi. Bu nedenle Sultan Arınır Buzbaş oldu. Bir dönem NTV ekranlarındayken Sultan Arınır evli mi? Sorusu hayli popülerdi. Peki, Sultan Arınır eşi kim? Sultan Arınır eşi Özgür Buzbaş kimdir? Sultan Arınır boyu kaç? İnstagram hesabına nasıl ulaşılır? Sultan Arınır CNN TÜRK ekranlarında Ana Haber spikeridir. İşte Sultan Arınır yaşamı ve biyografisine ilişkin bilgiler.

Sultan Arınır Buzbaş 1987 senesinde Edirne’de dünyaya gözlerini açtı. Öğrenim yaşamına ilk kez burada başladı. Üniversite için İstanbul’a geldi. Burada Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Sosyoloji bölümünde eğitim gördü. Ayrıca Reuters’tan Making Television News eğitim aldı.

2013 senesinde NTV’de görev almaya başladı.  5 sene farklı projelerle beğeni kazandı ve ödüllere layık görüldü.  Bilhassa de engellilerin başarı hikayeleri anlattığı “Yeter ki İste” adlı programda adından söz ettirdi. Bunun yanında NTV’de “Tekno Hayat” teknoloji programını sundu.

2018 senesinde tekrar CNN TÜRK ekran yüzü oldu. Gün içinde haber sağlamaktadır. Bunun dışında eğitimci olarak da spikerlik ve sunuculuk dersleri vermektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.