Şükran Kaymak kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
317
Şükran Kaymak kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Şükran Kaymak kimdir?, biyografi sitemizde Şükran Kaymak kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Şükran Kaymak kimdir? kaç yaşında?, Şükran Kaymak kimdir? memleketi neresi, Şükran Kaymak kimdir? evi nerede, Şükran Kaymak kimdir? nereli, Şükran Kaymak kimdir? instagram, Şükran Kaymak kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Şükran Kaymak kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Şükran Karaca Kaymak
Doğum tarihi: 10 Şubat 1984
Doğum yeri: Ankara
Boy: 1.67 cm
Kilo: 63 kg
Burcu: Balık
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli
Meslek: Aşçı, Fenomen, Yazar
İnstagram hesabı için tıklayın

Şükran Kaymak nereli? Kaç yaşında?

Şükran Kaymak kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Şükran Kaymak evli mi, eşi kimdir? Şükran Kaymak kitapları, pide, revani, sufle, ekmek, güllaç, sütlaç, krep, lahmacun ve daha birden fazla lezzetli tarifin mucidinin kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Şükran Kaymak yaşamı ve biyografisi

Şükran Kaymak Türk Aşçı, Fenomen ve Yazar. İnstagram ve youtube kanalı üzerinden paylaşımı yaptığı lezzetli yemek ve tatlı tarifleri ile ünlendi ve tanınmaya başladı.

Şükran Kaymak kimdir

Şükran Kaymak 10 Şubat 1984 senesinde Anakara’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen başkent Ankara’dır. 1995 senesinde İstanbul’a yerleşen Şükran Kaymak 25 yılı aşkın bir süredir ailesi ile birlikte yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Şükran Kaymak kitapları

Şükran Kaymak internet dünyasına il kez blog açarak başladı. Daha sonra instagram ve youtubr kanalı üzerinden tkipçi kazanmaya başladı ve kısa bir sürede büyüyerek milyonlarca insana ulaştı. Günümüzde 3 milyonun üzerinde hedef kitlesine sahip olan Şükran Kaymak özel yaşamında evli olup 2 çocuk annesidir.

Şükran Kaymak çocuğu

Şükran Kaymak blog, ve sosyal platform fenomenliğinin bunun yanında 2018 senesinde kaleme aldığı “Şükran Kaymak’la Çay Saati” ve 2020 senesinde yazdığı “Şükran Kaymak ile 30 Güne 30 Menü” adlı kitaplarınında yazarıdır.  

Şükran Kaymak kitapları

  • 2020 Şükran Kaymak ile 30 Güne 30 Menü
  • 2018 Şükran Kaymak’la Çay Saati
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.