Sufi Özcan kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
908
Sufi Özcan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sufi Özcan Kimdir, biyografi sitemizde Sufi Özcan ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sufi Özcan kaç yaşında?, Sufi Özcan memleketi neresi, Sufi Özcan evi nerede, Sufi Özcan nereli, Sufi Özcan instagram, Sufi Özcan ile alakalı her detay yazımızda..

Sufi Özcan Biyografi

Sufi Özcan kaç yaşında, kimdir, doğum tarihi, kaç dil biliyor, kitap listesi, kaç kitap okudu, Barış Özcan ne iş yapar? Barış Özcan’ın oğlu kaç kitap okudu? Devletşah Özcan ve Barış Özcan’ın oğlu Sufi Özcan hastalığı ne? Hangi okula gidiyor?

Sufi Özcan

Sufi Özcan 25 Haziran 2011 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Sufi Özcan annesi Devletşah Özcan’dır.  Devletşah Özcan’dır 2005 senesinden bu yana kendi adını taşıdığı devletsah.com isimli web sitesinde lezzetli yemek tarifleri, çeşitli gezi yazıları kaleme almakta ve zengin içerikler paylaşmaktadır. Sufi Özcan babası özellikle youtube videoları ile tanınan ve şimdilerde herkesin çok yakında zamandan tanıdığı bir isim Barış Özcan’dir. Barış Özcan Adobe şirketinde Akdeniz ülkeleri ve Türkiye’den sorumlu teknik satış müdürüdür. Sufi Özcan internet dünyasında ve sosyal platformda en fazla okuduğu kitap sayısı ile gündeme geldi.

Sufi Özcan 2017 senesinde başladığı kitap okuma sürecinde üstün bir rekora imza atarak toplamda 10 ayda tam 1000 adet kitap okuyarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.  Daha sonra bu sayı 2 bin kitabın üzerinde yer aldı. Sufi Özcan kitap okumaya Adam Relf’in Fox Makes Friends kitabı ile adım attı.

Sufi Özcan kaç yaşında, kimdir, doğum tarihi, kaç dil biliyor, kitap listesi, kaç kitap okudu

Sufi Özcan babası Barış Özcan ve annesi Devletşah Özcan ile birlikte kamera karşısına geçerek kitap okuma macerasıni birlikte çektikleri video ile kutladılar. Sufi Özcan’ın annesi Devletşah Özcan, “oğlu Sufi ile kütüphaneye gittiklerinde ana sınıfına başlamadan önce okunacak bin kitap listesini gördüklerini ve Sufi’ye bu kitapları okutmaya başladıklarını” belirtmiştir.

Barış Özcan oğlu Sufi Özcan

Sadece Türkçe kitaplar okumadığını söyleyen ailesi Sufi Özcan’ın İngilizce kitaplar da okuduğunun altını çizerek Anette Bley’in And What Comes Afetr a Thousand kitabını okuduğunu da vurgulamışlardır.

Sufi Özcan boy kilo yaş hayatı, biyografi, vikipedi

 Sufi Özcan ile ilgili araştırılan bir diğer soru ise Sufi Özcan boyu, kilosu ve burcu soruları oldu. Sufi Özcan Yengeç burcudur. 2021 yılı itibari ile 10 yaşında olan Sufi Özcan eğitim hayatına İstanbul’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.