Sude Çınar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
124
Sude Çınar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Sude Çınar kimdir?, biyografi sitemizde Sude Çınar kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sude Çınar kimdir? kaç yaşında?, Sude Çınar kimdir? memleketi neresi, Sude Çınar kimdir? evi nerede, Sude Çınar kimdir? nereli, Sude Çınar kimdir? instagram, Sude Çınar kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Sude Çınar kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Sude Çınar
Doğum tarihi: 22 Nisan 1995
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.68 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Boğa
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Youtuber, Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Sude Çınar nereli? Kaç yaşında?

Sude Çınar kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Sude Çınar Berk Güler neden ayrıldı? Sude Çınar sevgilisi kim? Sude Çınar nasıl zayıfladı? Oynadığı diziler, filmler? Kısa olarak yaşamı ve biyografisi kimkimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Sude Çınar yaşamı ve biyografisi

Sude Çınar Türk fenomen, youtuber ve bunun yanı sıra oyuncudur. 2018 senesinde başlayan internet dünyasındaki kariyer yolculuğunda hem fenomen hem de oyuncu olarak tanınmaya başlandı.

Sude Çınar nasıl zayıfladı

Sude Çınar 22 Nisan 1995 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Memeketi aslen Mersin’dir. Annesi İzmirli ve aile kökeninde Rusya, Yunanistan bağları bulunmktadır. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Sude Çınar liseyi bitirdiktan sonra üniversite yaşamına Bahçeşehir Üniversitesi İç Mimarlık bölümünde sürdü.

Sude Çınar Berk Güler neden ayrıldı

Sude Çınar internet dünyasında sosyal platformda paylaşımı yaptığı videolar ve fotoğraflarla adını açıkladı. 2018 senesinde youtube kanalını kurdu. Kısa sürede binlerce takipçiye ulaştı. İçeriklerinde sürekli olarak köpeği de bulunan Sude Çınar’ın uğurlu rakamı 6 ve kollarında dövmeleri bulunmaktadır.

Sude Çınar sevgilisi

Sude Çınar oyunculuk kariyerine 2018 senesinde ilk kez beyazperde de “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?” adlı sinema filminde adım attı. 2019 senesinde ise “Enes Batur Gerçek Kahraman” adlı sinema filminde rol aldı.

Sude Çınar aşk yaşamı ile de gündeme geldi. Sude Çınar Berk Güler ile aşk yaşadı. Lakin 2018 senesinde bu ilişki bitti. Sude Çınar bekar olup hem eğitim yaşamına sürdürmekte hem de videolar paylaşmaya sürdürmektedir.

Sude Çınar dizileri ve filmleri

Sude Çınar hangi dizilerde oynadı? Oynadığı diziler, filmleri aşağıda yer almktadır.

  • 2019 Enes Batur Gerçek Kahraman (Sude) Sinema Filmi
  • 2018 Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? (Sude) Sinema Filmi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.