Su El Roman kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
90
Su El Roman kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Su El Roman kimdir?, biyografi sitemizde Su El Roman kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Su El Roman kimdir? kaç yaşında?, Su El Roman kimdir? memleketi neresi, Su El Roman kimdir? evi nerede, Su El Roman kimdir? nereli, Su El Roman kimdir? instagram, Su El Roman kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Su El Roman kimdir? Biyografi

Su El Roman nereli? Kaç yaşında?

Su El Roman kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Su El Roman estetiksiz hali? Su El Roman sevgilisi, yer aldığı diziler, şarkıları? Su El Roman ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Su El Roman yaşamı ve biyografisi

Su El Roman Türk şarkıcı Rafel El Roman ve eski manken Türkiye güzeli Tuğba Altıntop’un oyuncu ve şarkıcı kızıdır.

Su El Roman estetiksiz hali

Su El Roman 1998 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Babası Rafet El Roman ve annesi Tuğba Altıntop’tur. Aynı zamanda Şevval El Roman adında kendisinden ufak bir kız kardeşi mevcuttur. Ailenin en büyük çocuğu olan Su El Roman’ın annesi ve babası boşanmıştır. Babası Rafet El Roman’ın diğer evliliğinden “Edvan” adında üvey bir erkek kardeşi daha mevcuttur.

Su El Roman sevgilisi

Su El Roman babası Rafet El Roman ile ilk kez Beyaz Show’a konuk olmuş ve seyredenleri etkilemişlerdi. Yakın bir zamanda burun estetiği olan Su El Roman hem oyunculuk hem de şarkıcık yapmaktadır. İlk müzik çalışmasını 2019 senesinde yapan Su El Roman”I should have known” isimli single ile müzik piyasasına giriş yaptı. Ayrıca 2.  single’ı “Jokeria”yı da 2020 senesinde çıkarttı. Güzel sanatçı şimdilerde yaşamını Almanya, Frankfurt’ta sürdürmektedir. Sosyal medya ve magazin dünyasında ise verdiği cesur pozlarla göze çarpmaktadır.  Bekar olan Su El Roman 1.71 cm boyu ve 56 kg kilosu burcu ve sevgilisi bilinmemektedir.

Su El Roman şarkıları

  • Jokeria · 2020
  • Lonely · 2019
  • I Should Have Known · 2019
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.