Sorel Dağıstanlı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
666
Sorel Dağıstanlı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Sorel Dağıstanlı Kimdir?, biyografi sitemizde Sorel Dağıstanlı Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sorel Dağıstanlı Kimdir? kaç yaşında?, Sorel Dağıstanlı Kimdir? memleketi neresi, Sorel Dağıstanlı Kimdir? evi nerede, Sorel Dağıstanlı Kimdir? nereli, Sorel Dağıstanlı Kimdir? instagram, Sorel Dağıstanlı Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Sorel Dağıstanlı Kimdir? Biyografi

Sorel Dağıstanlı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

Haber Global Spot sunucusu kimdir? Haber Global TV Spot programının sunucusu Sorel Dağıstanlı aslen nereli? Haber Global ekranlarında Saime Toktaş ile Spot programını sunan Sorel Dağıstanlı 28 Ocak 1974 senesinde  İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı.

Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseyi İstanbul’da bitirdiktan sonra 1992 senesinde Bursa Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesini okudu ve 1997 senesinde bitirdi. Kariyer yolculuğuna ilk kez radyo mikrofonlarında başladı.

İlk durağı Best Fm oldu. Daha sonra Number One, Radyo D, Radyo Foreks’te görev aldı.

Televizyonculuk alanında kariyerine ise Kanal D ekranlarında start verdi. Bir süre burada çalıştıktan sonra Amerika’ya gitti. Amerika’daki eğitimini bitirdiktan sonra bu kez Habertürk ekranlarında yer almaya başladı.

2016 Eylül ayında Sorel Dağıstanlı Habertürk TV Haber Müdürü olarak atandı. Çalışmalarına Habertürk TV’de ilerleten Sorel Dağıstanlı 2018 senesinde Haber Global TV kanalının ekibine katılarak Saime Toktaş ile “Spot” programını sunmaya başladı. Lakin haber kanalında yaşanan problemler nedeni ile kısa bir süre önce istifa etmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.