Songül Karlı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
305
Songül Karlı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Songül Karlı Kimdir?, biyografi sitemizde Songül Karlı Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Songül Karlı Kimdir? kaç yaşında?, Songül Karlı Kimdir? memleketi neresi, Songül Karlı Kimdir? evi nerede, Songül Karlı Kimdir? nereli, Songül Karlı Kimdir? instagram, Songül Karlı Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Songül Karlı Kimdir? Biyografi

Songül Karlı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

15 Ekim 1973 tarihinde dünyaya gözlerini açan Türkülerin kraliçesi ve ekranların en sempatik ve güzel sunucusu Songül Karlı İstanbul‘da dünyaya gözlerini açtı. Songül Karlı aslen Tokat‘lıdır Güzelliği ile kıskandıran Türk Halk Müziği Sanatçısı Songül Karlı medya kariyerine 1991 senesinin başlarında “Derman Sendedir” kaseti ile merhaba dedi. Bugün Televizyon ekranlarının en fazla aranan yüzü.

Ünlü sanatçı Baykal Gümüş ile evlendi. Lakin bu evlilik 2008 senesinde son buldu. Bu evliliğinden 1 çocuğu bulunmaktadır. 2012 senesinde sunuculuğunu yaptığı evlendirme programı “Su Gibi” ekranlarında Metin Yüncü ile canlı yayında evlendi.Songül Karlı albümleri 1991 senesinden 2004 yılına kadar 10 adet albüm çalışması yapmıştır. Bugüne kadar toplam4 film projesi içinde yer alarak oyunculukta yapmıştır.

Songül Karlı’nın sunuculuk yaptığı programlar içinde; Songül Karlı İle Cumartesi, İki Gönül Bir Olunca, Su Gibi, Songül Karlı ile Yeniden, Bugün Yıldız Benim ve 2018 Beyaz TV ekranlarında “Songül’le Biz Bize”programlarıdır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.