Soner Kip kimdir, Soner Kip kaç yaşında?

05.11.2021
408
Soner Kip kimdir, Soner Kip kaç yaşında?

Soner Kip kimdir, biyografi bölümünde Soner Kip biyografi sayfası ile karşınızdayız. Soner Kip kaç yaşında?, Soner Kip memleketi neresi, Soner Kip facebook, Soner Kip nereli, Soner Kip instagram, Soner Kip ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Soner Kip kimdir? başlığımızın detayları..

Soner Kip Kimdir – Soner Kip Biyografi

 Bir Şarkısın Sen’de de hayat hikayesiyle ilgi çekmişti. Soner Kip, 23 yaşında ve Tekirdağ Malkara’da yaşıyor. Düğünlerde ve mekanlarda canlı müzik ile solistlik yaptığını söyleyen yarışmacısı, müziğe 6 yaşında başlamış. Babasının gırtlak kanseri olması sonrasında ailenin geçimini üstlenmek zorunda kalmış.

O Ses Türkiye Kör seçmelerde “Aşk Ne Demek Bilen Var Mı?” şarkısı ile bütün jüri kullanıcılarını döndüren Soner Kip, Beyazıt Öztürk’ü seçti.

Bir sonraki turda takım için düelloda Hatice Sezen Medine ile sahne aldı. “Vazgeçtim” şarkısını söyleyen ikili içinden Beyaz aracılığıyla sonraki tura geçirildi.

O Ses Türkiye Soner Kıp 2012 senesinde ATV’de yayına giren Bir Şarkısın Sen’in minik yarışmacılarından biriydi. Seslendirdiği sanat müziği eserleri ve sesiyle herkesi büyüledi.

 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.