Solmaz Çiros kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
109
Solmaz Çiros kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Solmaz Çiros kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Solmaz Çiros kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Solmaz Çiros kimdir? kaç yaşında?, Solmaz Çiros kimdir? memleketi neresi, Solmaz Çiros kimdir? evi nerede, Solmaz Çiros kimdir? nereli, Solmaz Çiros kimdir? instagram, Solmaz Çiros kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Solmaz Çiros kimdir? Biyografi

Solmaz Çiros nereli? Kaç yaşında?

Solmaz Çiros kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Solmaz Çiros sevgilisi? Solmaz Çiros son hali, kiminle evlendi, kaç kilo? Solmaz Çiros dans ve şarkıları? Hangi yarışmalara katıldı? Solmaz Çiros Kuaförüm Sensin, Evelenceksen Gel programları dışında neler yapıyor? Solmaz Çiros ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Solmaz Çiros yaşamı ve biyograifisi

Solmaz Çiros Türk yarışmacı, oyuncu, dansçı ve şarkıcıdır. Türkiye’de katıldığı yarışma programları ile adını açıkladı. 2020 senesinde aldığı kilolar ve seslendirdiği şarkılarla gündeme geldi.

Solmaz Çiros kaç kilo

Solmaz Çiros 1997 senesinde İzmir Tepecik’te 5 çocuklu bir ailede dünyaya gözlerini açtı. Eğitim ahaytına İzmir’de başladı. Anne ve babasının boşanmasının sonrasında ortaokul saatleri civarında eğitim hayatına ara verdi. Lakin sonrasında dışarıdan liseyi bitirdi. Solmaz Çiros yaşamı bir dönem televizyon ekranlarında yayına giren “Evelenceksen Gel” adlı programa katılması ile bir anda değişti. Bu zamandan sonra oyunculuk ve diğer televizyon programlarında ve kliplerde oynamaya başladı. Roman Kızı Solmaz Çiroz, Seda Sayan’ın “Tabi Tabi” şarkısının klibinde, Aşk-ı Roman dizisinde ve Kuaförüm Sensin yarışmasına katıldı.

Solmaz Çiroz kariyerine bir dönem sonra şarkıcılık yaparak sürdü. “Aşkımız Buraya Kadar, Uçurdum Seni” ve “Asalet Gaydası” adlı şarkıları ile büyük alkış alan Solmaz Çiroz müzik kariyerinde yüksek çıkışlar yakalamaya sürdürmektedir. Solmaz Çiroz boy 1.70 cm kilosu 68 kg.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.