Şiva Behrouzfar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
780
Şiva Behrouzfar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Şiva Behrouzfar kimdir?, biyografi sitemizde Şiva Behrouzfar kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Şiva Behrouzfar kimdir? kaç yaşında?, Şiva Behrouzfar kimdir? memleketi neresi, Şiva Behrouzfar kimdir? evi nerede, Şiva Behrouzfar kimdir? nereli, Şiva Behrouzfar kimdir? instagram, Şiva Behrouzfar kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Şiva Behrouzfar kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Şiva Behrouzfar
Doğum tarihi: 20 Mayıs 1991
Doğum yeri: Ankara
Boy: 1.74 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Boğa
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Şarkıcı, Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Şiva Behrouzfar nereli? Kaç yaşında?

Şiva Behrouzfar dizileri, nereli, kimdir, kaç yaşında, boy kilo, sevgilisi, eşi? Şiva Behrouzfar  aslen nereli? Türk mü? Şiva Behrouzfar Toygan Avanoglu Yeni Gelin dizisi dışında hangi dizilerde oynadı? Şarkıları, albümleri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Şiva Behrouzfar yaşamı ve biyografisi

Şiva Behrouzfar Türk şarkıcı ve dizi oyuncusudur. 2015 senesinde başladığı oyunculuk kariyerine 2016 senesinde oyuncu olarak sürdü. Hem müzik kariyerini hem de oyunculuğunu kısa bir sürede zirveye taşıyan Şiva Behrouzfar en büyük çıkışını 2017 yapımı Yeni Gelin dizisinde Balım rolü ile gerçekleştirdi.

Şiva Behrouzfar aslen nereli Türk mü Şiva Behrouzfar Toygan Avanoglu Yeni Gelin dizisi dışında hangi dizilerde oynadı

Şiva Behrouzfar 20 Mayıs 1991 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen annesi Nevşehirli ve babası ise İranlıdır. Eğitim yaşamı ve çocukluğu Ankara’da geçen Şiva Behrouzfar halen 6 yaşında tiyatro eğitimi almaya başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim hayatına sürdü.

Oyunculuk kariyerine 2015 senesinde ilk kez “Küçük Ağa” dizisi ile adım attı. Daha sonra müzik kariyerine yöneldi. 2016 senesinde “Cadı “ adlı maxi single çalışmasını müzikseverlerle bir araya getirdi. Oyunculuk eğitimlerini de öte yandan sürdürmeye sürdü.  Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi, Ayla Algan, Emre Kınay, Ritüel Sanat Merkezi Oyunculuk ve Dans Eğirim merkezi gibi çoklu alanlarda kamera önü ve temel oyunculuk eğitimleri aldı. 2017 senesinde “Kabahat” isimli ikinci single çalışmasını hayranları ile bir araya getirdi. 

Şiva Behrouzfar 2018 senesinde “Yeni Gelin” dizisinde “Balım”  rolü ile büyük bir çıkış yaptı. Günümüzde dizi ve müzik çalışmalarını sürdürmektedir.

Şiva Behrouzfar albümleri

  • 2016 Cadı
  • 2017 Kabahat

Şiva Behrouzfar dizileri ve filmeri

Şiva Behrouzfar hangi dizilerde oynadı? Filmleri, dizileri aşağıda bulunmaktadır.

  • 2018 Yeni Gelin TV Dizisi
  • 2015 Arka Sokaklar TV Dizisi
  • 2015 Beyaz Show Skecinde TV Show
  • 2015 Yalan Dünya TV Dizisi
  • 2015 Benimle Oynar mısın TV Dizisi
  • 2015 Küçük Ağa TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.