Sıraç Yıldırım kimdir, Sıraç Yıldırım kaç yaşında?

04.11.2021
202
Sıraç Yıldırım kimdir, Sıraç Yıldırım kaç yaşında?

Sıraç Yıldırım kimdir, biyografi bölümünde Sıraç Yıldırım biyografi sayfası ile karşınızdayız. Sıraç Yıldırım kaç yaşında?, Sıraç Yıldırım memleketi neresi, Sıraç Yıldırım facebook, Sıraç Yıldırım nereli, Sıraç Yıldırım instagram, Sıraç Yıldırım ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Sıraç Yıldırım kimdir? başlığımızın detayları..

Sıraç Yıldırım Kimdir – Sıraç Yıldırım Biyografi

Survivor 2021 yarışmacı Sıraç Yıldırım, Sosyal medya aracında “vanneyildirim” lakabını kullanmaktadır.Kendisini online fitnes koçu olarak tanımlamaktadır.Tam ismi İbrahim Sıraç Yıldırım’dır.Youtube’de İbrahim Yıldırım isimli bir antrenman kanalı mevcuttur. Tam bir uçurtma sörfü tutkunu olan Sıraç Yıldırım birden çok kez de dövüşmek için ringe çıkmıştır.

Youtuber model, oyuncu, eğitmen ve sörfçü ve yarışmacı Sıraç Yıldırım, Survivor 2021 de gönüllüler takımında yarışacak. Survivor 2021 de kuvvetli kasları ile dikkat çekecek olan yakışıklı yarışmacı Sıraç Yıldırım, 2019 da bir model yarışmasına katılmış fakat derece alamamıştır.Genç yarışmacının Instagram’da @vanneyildirim kullanıcı adı ile açtığı bir hesabı yer alıyor ve 34 bin takipçisi var.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.