Sinem Yıldız Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
592
Sinem Yıldız Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Sinem Yıldız Kimdir?, biyografi sitemizde Sinem Yıldız Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sinem Yıldız Kimdir? kaç yaşında?, Sinem Yıldız Kimdir? memleketi neresi, Sinem Yıldız Kimdir? evi nerede, Sinem Yıldız Kimdir? nereli, Sinem Yıldız Kimdir? instagram, Sinem Yıldız Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Sinem Yıldız Kimdir? Biyografi

Sinem Yıldız Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Sinem Yıldız, 3 Mart 1980 senesinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya geldi. Lisans mezunu olan güzel sunucu Balık burcu olup bekardır. Beyaz Tv sunucusu Beyaz Magazin programının 3 güzel meleklerinden birisi olan Sinem Yıldız,  bale ve tiyatro eğitimi alarak medya yaşamına başladı. Eğitimini İstanbul’un en iyi kolejlerinde bitirdi.

Üniversiteyi de yine İstanbul’da Maltepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım Bölümünde bitirdi.  Daha sonra Show Tv’de staj yaptı.

Şimdiye dek televizyon ekranlarında magazin programları içinde “Pazar Sürprizi, Sabah Sefası, Still, Adım Adım Türkiye ve Güngör & Sinem Show adında programları sundu.

Sinem Yıldız, Flash Tv ekranlarında “Ne Çıkarsa Bahtına” adında izdivaç programını, Star TV’de “Hayat Sevince Güzel” adlı programı  ve bir dönem Show Tv  Seda Sayan‘la magazinde yaşanan hadiseleri yorumladı. Pek çok festivalde sunuculuk yaptı.

Sinem Yıldız, şimdilerde Beyaz TV ekranlarında “Beyaz Magazin” programını Pınar Ergüner ve Canan Danyıldız ile birlikte sağlamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.