Sinem Özgür kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
1.917
Sinem Özgür kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sinem Özgür kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Sinem Özgür kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sinem Özgür kimdir? kaç yaşında?, Sinem Özgür kimdir? memleketi neresi, Sinem Özgür kimdir? evi nerede, Sinem Özgür kimdir? nereli, Sinem Özgür kimdir? instagram, Sinem Özgür kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Sinem Özgür kimdir? Biyografi

Sinem Özgür nereli? Kaç yaşında?

Sinem Özgür kimdir, nereli, kaç yaşında, boy kilo, ifşa, burcu? Yüzücü Sinem Özgür sevgilisi? Instagram fenomeni Sinem Özgür instagram, twitter, tiktok, youtube resmi hesapları, boyu kilosu, yaş bilgileri, ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Sinem Özgür yaşamı ve biyografisi

Sinem Özgür Türk Sosyal medya fenomeni ve Instagram fenomeni olan Sinem Özgür aslında mesleği eski milli yüzücüdür. Önce yüzücülük sonrasında da sosyal platform fenomeni olarak tanınmaya başladı.

Sinem Özgür yüzücü inci

Sinem Özgür 2002 senesinde Bursa’da dünyaya gözlerini açtı. Lise eğitimini bitirdiktan sonra Bursa Uludağ Üniversitesi Veteriner Hekimliği Bölümünde üniversite yaşamını sürdürmeye başladı. Çocuk yaşlarda yüzücülüğe ilgisi olan Sinem Özgür profesyonel olarak yüzücülük yaptı. Bu nedenle eski milli yüzücülerdendir.

Sinem Özgür tiktok

Günümüzde sosyal platform kanallarına ağırlık veren ve kısa bir sürede fenomen durumuna gelen Sinem Özgür boyu 1.68 cm kilosu 49 kg ve bekardır.

Sinem Özgür kimdir

Instagram üzerinden binlerce hayranı ve takipçisi bulunan Sinem Özgür kullanıcı adı sinemzgr6’dır. 

Sinem Özgür boy kilo
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.