Sinem Ökten kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
843
Sinem Ökten kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sinem Ökten Kimdir, biyografi sitemizde Sinem Ökten ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sinem Ökten kaç yaşında?, Sinem Ökten memleketi neresi, Sinem Ökten evi nerede, Sinem Ökten nereli, Sinem Ökten instagram, Sinem Ökten ile alakalı her detay yazımızda..

Sinem Ökten Biyografi

Sinem Ökten kimdir, aslen nereli, boy kilo, yaş, sevgilisi, evli mi, kiminle evli, eşi? Sinem Ökten hangi takımlı, hangi takımı tutuyor? Ünlü spiker Sinem Ökten kim, kaç yaşında doğum tarihi, nerede dünyaya geldi, doğum günü, kaç doğumlu, boyu, kilosu? Sinem Ökten Kerem Tunçeri? Sinem Ökten a spordan ayrıldı mı, hangi kanalda, nerede çalışıyor, kaç dil biliyor? Sinem Ökten yer aldığı diziler, filmleri? Sinem Ökten estetiksiz, makyajsız, eski ve şimdiki hali? Sinem Ökten ile ilgili bilgi, yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları.

Sinem Ökten spiker, sunucu ve muhabirdir. Sinem Ökten 26 Temmuz 1990 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Samsun’dur. Eğitim yaşamına İzmir’de başladı. Lise eğitiminin sonrasında Üniversite yaşamına Ege Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümünde sürdü ve bu alandan mezun oldu.

Sinem Ökten kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, hangi takımlı, eşi, sevgilisi

Sinem Ökten televizyonculuk kariyerine 2013 senesinde başladı. İlk durağı NTV Spor oldu. 3 yıl boyunca NTV Spor ekranlarında spor spikeri olarak çalıştı. 2016 senesinde Tivibu Spor ekranlarına transfer oldu. 4 yıl Tivibu ekranlarını süsleyen ve başarısını sunduğu programlar ve gerçekleştirdiği röportajlarla taçlandıran Sinem Ökten 2020 senesinde A Spor ekranlarında kariyer yolculuğuna sürdü.

Sinem Ökten özel yaşamında 2018 senesinde Kerem Tunçeri ile birlikteliği ve sevgili olması ile gündeme geldi. Lakin bu ilişki kısa süre sonra bitti. Bekar olan Sinem Ökten boyu 1.76 cm kilosu 56 kilo ve burcu Aslan.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.