Sinem Gedik Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
795
Sinem Gedik Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Sinem Gedik Kimdir?, biyografi sitemizde Sinem Gedik Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sinem Gedik Kimdir? kaç yaşında?, Sinem Gedik Kimdir? memleketi neresi, Sinem Gedik Kimdir? evi nerede, Sinem Gedik Kimdir? nereli, Sinem Gedik Kimdir? instagram, Sinem Gedik Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Sinem Gedik Kimdir? Biyografi

Sinem Gedik Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Sinem Gedik, Mustafa Ceceli’nin eski eşidir. Sinem Gedik 1987 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Çocukluğu senelerı ve eğitim senelerı İstanbul’da geçti.

Üniversite eğitimini tasarım mühendisliği bölümünde tamamlanmıştır. Mustafa Ceceli ile tanışan Sinem Gedik, 1 Kasım 2008 senesinde Sanatçı Mustafa Ceceli ile evlendi. Bu evliliklerinden 1 çocukları dünyaya gözlerini açtı. İkili çocuklarının adını “Arın” koydu. 1.68 cm boyunda olan Sinem Gedik 55 kg’dır.

İlerleyen senelerda Mustafa Ceceli ismi aldatma gibi iddialarla gündeme geldi ve çift boşanmıştır. Bir dönem Sinem Gedik, kocası ve Selin İmer ile aşk söylentilerı ile de gündeme gelmiştir.

Sinem Gedik İntizar ile ilişkisi ile gündeme gelmiştir. İntizar ve Sinem Gedik video fotoğrafları de magazinde skandal olarak nitelendirilmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.