Sinem Ayyıldız kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
1.886
Sinem Ayyıldız kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Sinem Ayyıldız kimdir?, biyografi sitemizde Sinem Ayyıldız kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sinem Ayyıldız kimdir? kaç yaşında?, Sinem Ayyıldız kimdir? memleketi neresi, Sinem Ayyıldız kimdir? evi nerede, Sinem Ayyıldız kimdir? nereli, Sinem Ayyıldız kimdir? instagram, Sinem Ayyıldız kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Sinem Ayyıldız kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Sinem Ayyıldız
Doğum tarihi: 1988
Doğum yeri:  İstanbul
Boy: 1.68 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Onur Atilla ile)
Meslek: Bilinmiyor
İnstagram hesabı için tıklayın

Sinem Ayyıldız nereli? Kaç yaşında?

Sinem Ayyıldız nereli, kaç yaşında, doğum tarihi, instagram, vikipedi, biyografi, twitter hesabı? Güldür Güldür İbrahim Onur Atilla eşi Sinem Ayyıldız kimdir, ne iş yapar? Çocukları var mı? Onur Atilla çocuğu oldu mu? Kim kimdir bölümümüzde Sinem Ayyıldız yaşamı ve biyografi detaylarını bulacaksınız.

Sinem Ayyıldız yaşamı ve biyografisi

Sinem Ayyıldız Güldür Güldür İbrahim gerçek adı ile Onur Atilla’ın eşidir. 2002 senesinde başlayan birlikteliklerini 2014 senesinde evlilikle taçlandıran Sinem Ayyıldız ve Onur Atilla’nın evliliklerinden Kemal adında bir çocukları bulunmaktadır.

Sinem Ayyıldız 1988 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitimine İstanbul’da başladı. Bir dönem tiyatroya ilgi duydu. Lise senelerında 2002 senesinde oyuncu Onur Atilla ile tanışarak ona aşık oldu. Onur Atilla ile yakınlaşabilmek adına tiyatro kulübüne kayıt yaptıran Sinem Ayyıldız oyunun sahneleneceği gün kuliste  Onur Atilla’ya çıkma teklif eder.

2002 senesinde başlayan bu birlikteliği 2014 senesinde evlilikle taçlandıran Onur Atilla ve Sinem Ayyıldız’ın bu evliliklerinden “Kemal” isminde çocukları bulunmaktadır. Sinem Ayyıldız eşi Onur Atilla’nın mesleğinden ziyade farklı iş kollarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.