Sinem Akyol kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
104
Sinem Akyol kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sinem Akyol Kimdir, biyografi sitemizde Sinem Akyol ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sinem Akyol kaç yaşında?, Sinem Akyol memleketi neresi, Sinem Akyol evi nerede, Sinem Akyol nereli, Sinem Akyol instagram, Sinem Akyol ile alakalı her detay yazımızda..

Sinem Akyol Biyografi

Sinem Akyol 1 Ocak 1993 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Saint Benoit Fransız Lisesi’ni bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Kültür Üniversitesi İletişim Tasarım Bölümü ve sonrasında İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nde sürdürdü.

Sinem Akyol oynadığı diziler

Nedim Saban’dan Temel Oyunculuk Dersleri aldı. Ardından Sinem Akyol ve Simge Geren’den diksiyon ve İleri Oyunculuk derslerinin yanında Eric Morris Tekniği üzerine eğitimler aldı.

Sinem Akyol sevgilisi

Sinem Akyol kariyerine 2013 senesinde reklam filmlerinde rol alarak başladı. İlk olarak Doritos reklam filminde rol aldı.  Daha sonra Axa Oyak Sigorta, Beymen Sneakers, Altınyıldız, Toyota Safety Sense, Activex Islak Mendil, Wome Deluse, Coca Cola Enerji gibi reklam filmlerinde rol aldı.

Sinem Akyol filmleri estetik

Sinem Akyol dizi film oyunculuk kariyerine ilk kez 2019 senesinde “Her Yerde Sen” dizisinde “Müge” rolü ile gerçekleştirdi. Aynı yıl “Afili Aşk” dizisi oyuncuları içinde yer aldı. Sinem Akyol 2021 senesinde “Maraşlı” dizisinde rol aldı. İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerine egemen olan ve bekar olan Sinem Akyol şimdilerde oyunculuk kariyerine Kahraman Özden Talent Management Oyunculuk çatısı altında sürdürmektedir.

Sinem Akyol boy kilo yaş

Sinem Akyol boyu 1.66 cm kilosu 54 kg ve burcu Oğlak. Göz rengi ise kahverengidir.

Sinem Akyol hayatı, biyografi, vikipedi

Sinem Akyol yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2021 Maraşlı
  • 2019 Afili Aşk
  • 2019 Her Yerde Sen (Müge)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.