Sinem Akyol Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

17.09.2021
389
Sinem Akyol Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

Sinem Akyol Kimdir?, biyografi bölümümüzde Sinem Akyol Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Sinem Akyol Kimdir? hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Başlıklar

Sinem Akyol Kimdir? – Kaç Yaşındadır – Memleketi Neresi

(0) (0)
Ad Soyad Sinem Akyol
Meslek Oyuncu
Yaşı 28 (1993-01-01)
Boyu
Burcu Oğlak
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Lisans
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri İstanbul

Sinem Akyol Kimdir? Biyografi

Sinem Akyol, 1993 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Orta öğretim eğitimini Saint Benoit Fransız Lisesi’nde tamamlamıştır.  

Yüksek öğretim eğitim hayatına İstanbul Kültür Üniversitesi İletişim Tasarım Bölümü ile devam eden Sinem Akyol, başarıyla mezun olmuştur. Daha sonra ise İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü ile eğitim hayatına sürdü.

2011 ve 2012 senelerında Nedim Saban’dan Temel Oyunculuk üzerine eğitim almış ve kariyerine oyunculuk alanında devam etme kararı almıştır.  

2019 senesinde Simge Geren’den diksiyon dersi alan Akyol, İleri Oyunculuk ve Eric Morris Tekniği üzerine eğitim alarak kendisini geliştirmiştir. Kahraman Özden Talent Management ile çalışmaktadır.  

Güzel oyuncu bunun bunun yanında, İngilizce, Fransızca ve Almanca konuşabiliyor.

Kameralar karşısına 2013 senesinde Doritos Akademi/Kızlar Mı Erkekler Mi? reklamı ile geçen Sinem Akyol, sonrasında Axa Oyak Sigorta, Beymen Sneakers, Altınyıldız, Toyota Safety Sense, Activex Islak Mendil, Wome Deluse, Coca Cola Enerji gibi birden fazla reklam filmi ile de ekranlarda yer almıştır. 

Profesyonel anlamda ilk dizi oyunculuğunu deneyimini 2019 senesinde ‘Her Yerde Sen’ adlı dizi ile yaşayan Sinem Akyol, Afili Aşk adlı yapımda da rol almıştır.  

Başarılı oyuncu şimdilerde ise ATV ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Maraşlı’ adlı dizide Hilal kişiliğine hayat veriyor.

Sinem Akyol’un yer aldığı diziler:

2021 – Maraşlı (Hilal) (TV Dizisi)

2019 – Afili Aşk (TV Dizisi)

2019 – Her Yerde Sen (TV Dizisi)

10 Ocak 2021 Pazar 11:15 20 Mart 2021 Cumartesi 18:28
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.