Sina Afra kimdir? , nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
442
Sina Afra kimdir? , nereli, kaç yaşında?

Sina Afra kimdir? , biyografi sitemizde Sina Afra kimdir?  ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sina Afra kimdir?  kaç yaşında?, Sina Afra kimdir?  memleketi neresi, Sina Afra kimdir?  evi nerede, Sina Afra kimdir?  nereli, Sina Afra kimdir?  instagram, Sina Afra kimdir?  ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Sina Afra kimdir?  Biyografi

Sina Afra Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Sina Afra 21 Ekim 1968  senesinde Ankara’da dünyaya geldi. İsmi markafoni ile adeta özdeşleşmiştir. Türk internet sektöründe öncü isimler içinde bulunmaktadır. 2005 senesinden bu yana dünyanın ünlü e-ticaret sitesi eBay’de Almanya İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.

eBay Avrupa ve GittiGidiyor Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini eş zamanlı olarak yürüttü. Sina Afra, bunun bunun yanında markafoni’nin Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

Sina Afra 1993 senesinde Münster Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdi. Kariyerine 1993 senesinde KPMG’de başladı. 12 sene KPMG’de görev yaptı.  800 kişilik EMEA Tüketici Endüstrisi ve Teknoloji grubu sorumluluğunu yürüttü.

Sina Afra Afra 40′ yakın yayınlanmış çalışması bulunmaktadır.

Sina Afra, 2010 yılı itibariyle Galata Business Angels (GBA) Derneği’nin Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görev yapmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.