Şilan Makal Kimdir? Biyografi, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
742
Şilan Makal Kimdir? Biyografi, nereli, kaç yaşında?

Şilan Makal Kimdir? Biyografi, biyografi sitemizde Şilan Makal Kimdir? Biyografi ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Şilan Makal Kimdir? Biyografi kaç yaşında?, Şilan Makal Kimdir? Biyografi memleketi neresi, Şilan Makal Kimdir? Biyografi evi nerede, Şilan Makal Kimdir? Biyografi nereli, Şilan Makal Kimdir? Biyografi instagram, Şilan Makal Kimdir? Biyografi ile alakalı her detay yazımızda..

Şilan Makal Kimdir? Biyografi Biyografi

Şilan Makal Kimdir?Şilan Makal Nereli? Kaç Yaşında? Şilan Makal ile ilgili araştırılan Şilan Makal kimdir nereli sorularının tüm yanıtları haberimizin detayında. İşte Şilan Makal Biyografisi.

Şilan Makal Biyografi: Şilan Makal, 26 Mayıs 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Şilan Makal aslen Diyarbakır’lıdır. Şilan isminin anlamı yabangülüdür. Kürtçe kökenli bir isimdir. Nezih bir ailenin en büyük çocuğudur. Şilan Makal’ın 2 kardeşi bulunmaktadır. Şilan Makal boyu 1,72 cm’dir. Kilosu 54’tür. Burcu ikizler olan Şilan Makal’ın göz rengi kahverengidir. Koyu bir Galatasaray’lı olarak bilinmektedir. Şilan Makal Beykent Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nden mezun olmuştur.

Şilan Makal 2015 senesinde yayına giren show programı İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanındı. Öykü Serter, Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu’nun olduğu yarışma programında ön plana çıkmıştır.  Şilan Makal İşte Benim Stilim isimli yarışma programı ile iyi bir hayran kitlesi elde etmiştir. İşte benim stilim Şilan Makal oryantal dans ile de büyülemiştir. Şilan Makal Murat Dalkılıç  ‘Aşınayız’ isimli parçasının klibinde rol almıştır.

Şilan Makal Yeni Gelin dizisi ile oyunculuk kariyerine merhaba dedi.  Şilan Makal bu süre zarfında edindiği tecrübe ve bilgilerle aldığı eğitim ile oyunculuk kariyerinde hızla ilerlemeye sürdürmektedir.

Şilan Makal oynadığı klip ile de beğeni toplamıştır.

Şilan Makal Gerçek Sosyal Medya Hesapları

https://twitter.com/makalsilan

https://www.instagram.com/makalsilan/

https://www.facebook.com/Şilan-Makal

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.