Sıla Türkoğlu kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
109
Sıla Türkoğlu kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sıla Türkoğlu kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Sıla Türkoğlu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sıla Türkoğlu kimdir? kaç yaşında?, Sıla Türkoğlu kimdir? memleketi neresi, Sıla Türkoğlu kimdir? evi nerede, Sıla Türkoğlu kimdir? nereli, Sıla Türkoğlu kimdir? instagram, Sıla Türkoğlu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Sıla Türkoğlu kimdir? Biyografi

Sıla Türkoğlu nereli? Kaç yaşında?

Sıla Türkoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında, doğum tarihi, boyu, kilosu, burcu? Sıla Türkoğlu yer aldığı diziler, yeni dizisi? Sıla Türkoğlu Yemin dizisinden neden ayrıldı? Sıla Türkoğlu ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Sıla Türkoğlu yaşamı ve biyografisi

Sıla Türkoğlu Türk dizi oyuncusudur. 2018 senesinde oyunculuk kariyerine adım attı. Kısa sürede tanınan oyuncular içinde yerini aldı.

Sıla Türkoğlu boy kilo

Sıla Türkoğlu 18 Nisan 1999 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Esasen İzmir Bornovalı’dır. Eğitim yaşamına İzmir’de başlayan genç oyuncu Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Kameraların karşına ilk kez 2018 yapımı olan “Ağlama Anne” dizisinde başlayan Sıla Türkoğlu bu dizide “Alev’in” gençliğini canlandırdı.2019 senesinde “Yemin” dizisinde “Suna” rolüne hayat verdi. 2020 senesinde “Emanet” disinde “Seher” rolüne hayat verdi. Oyunculuk kariyerinde bir hayli önemli yol kat eden güzel oyuncu üniversite eğitim hayatına devam etmek istemekte ve oyunculuk çalışmalarını sürdürmeyi planlamaktadır. 

Sıla Türkoğlu sevgilisi

Bekar olan Sıla Türkoğlu boyu 1.68 cm kilosu 55 kg ve burcu Koç.

Sıla Türkoğlu dizileri ve filmleri

Sıla Türkoğlu yer aldığı diziler? Sıla Türkoğlu hangi dizilerde oynadı? Yeni dizisi ve tüm filmleri aşağıda bulunmaktadır.

  • 2020 Emanet (Seher)
  • 2019 Yemin (Suna)
  • 2018 Ağlama Anne (Alev’in Gençliği)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.