Sıla Saraç kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
114
Sıla Saraç kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Sıla Saraç kimdir?, biyografi sitemizde Sıla Saraç kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sıla Saraç kimdir? kaç yaşında?, Sıla Saraç kimdir? memleketi neresi, Sıla Saraç kimdir? evi nerede, Sıla Saraç kimdir? nereli, Sıla Saraç kimdir? instagram, Sıla Saraç kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Sıla Saraç kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Sıla Saraç
Doğum tarihi: 17 Kasım 1994
Doğum yeri: Ankara
Boy: 1.64 cm
Kilo: 53 kg
Burcu: Terazi
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Sunucu, Diyetisyen
İnstagram hesabı için tıklayın

Sıla Saraç nereli? Kaç yaşında?

Sıla Saraç kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Sıla Saraç nerede oynuyor? Sıla Saraç’ın yer aldığı diziler? Beni Affet Zeynep rolü ile parlayan Sıla Saraç evli mi, kiminle evlendi? Zinde Kal sunucusu Sıla Saraç kim?  TRT 1 Zinde Kal sunucusu Diyetisyen Sıla Saraç yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Sıla Saraç yaşamı ve biyografisi

Sıla Saraç Türk Diyetisyen, Televizyon Sunucusu ve oyuncudur. Türkiye’de Beni Affet Zeynep rolü ile tanınmaktadır. Ayrıca TRT 1 ekranlarında sunduğu Zinde Kal programı ile büyük bir kitle yakalamıştır.

Beni Affet Zeynep sevgilisi

Sıla Saraç 17 Kasım 1994 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına TED Ankara Koleji’nde başladı. Liseyi bitirdiktan sonra Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Beslenme Uzmanı Bölümü’nde eğitim hayatına sürdü. Ardından “Yetenek Evi Sanat Akademisi’nde” oyunculuk eğitimi aldı.

Sıla Saraç oyunculuk kariyerine Sağlık Bakanlığı Kamu Spotu ve Ankara Shopping Fest Reklam Filmi’nde rol alarak adım attı. 2017 senesinde “Beni Affet” dizisinde oynadığı “Zeynep” rolü ile en büyük çıkışını yakaladı. Daha sonra başarısını televizyon ekranlarına taşıyan Sıla Saraç TRT 1 ekranlarında “Zinde Kal” programında sunucuk yaptı. 2020 senesinde “Yemin” dizisinde “Yeni Reyhan” kişiliğine hayat veren isim oldu.

Sıla Saraç evli mi sevgilisi

Sıla Sara özel yaşamında sevgilisi Özgün Taşpolatoğlu’dur. Özgün Taşpolatoğlu Diyetisyen ve Beslenme uzmanıdır. Ankara Özgün Beslenme Diyet Merkezi’nde danışmanlık hizmeti vermeye sürdürmektedir.

Sıla Saraç dizileri ve filmleri

Sıla Saraç yer aldığı diziler, oynadığı televizyon programları, reklam ve Kamu Spotu tanıtım filmleri aşağıda güncel olarak bulunmaktadır. 

  • 2020 Yemin (Yeni Reyhan) TV Dizisi
  • 2020 Zinde Kal TV Programı
  • 2017 Beni Affet (Zeynep) TV Dizisi
  • 2017 Sağlık Bakanlığı Kamu Spotu
  • 2017 Ankara Shopping Fes
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.