Sıla Doğu kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
6.467
Sıla Doğu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sıla Doğu Kimdir, biyografi sitemizde Sıla Doğu ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sıla Doğu kaç yaşında?, Sıla Doğu memleketi neresi, Sıla Doğu evi nerede, Sıla Doğu nereli, Sıla Doğu instagram, Sıla Doğu ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Sıla Doğu Biyografi

Sıla Doğu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Sıla Doğu güzellik uzmanıdır. Dosivens kozmetik markasının kurucusudur. Tam adı ile Sinem Sıla Doğu 1996 senesinde Adanal’da dünyaya geldi. Bugün itibari ile 25 yaşındadır. Sıla Doğu Dilan Polat’ın kardeştir.

Sıla Doğu yaşamı ve biyografisi

Sıla Doğu 1996 senesinde Adana’da dünyaya geldi. Ablası Dilan Polat manken ve modeldir. 2014 senesinde tertip edilen Elidor Miss Turkey yarışmasına katılmıştır. Sıla Doğu Dilan Polat ile Dosivens kozmetik markasının kurucusudur. Bugün Türkiye’de birden fazla şubeleri bulunmaktadır. Bu kozmetik şirketi Selin Ciğerci, Nez Demir, Aleyna Tilki gibi ünlülerin makyajlarını yapmıştır.

Sıla Doğu boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

Sıla Doğu en büyük hayalinin oyunculuk olduğunu ifade etmiştir. Lakin ailesi bu duruma müsaade etmemiştir.  Sıla Doğu geçtiğimiz senelerda Elazığ depreminde sosyal sorumluluk projeleri içinde bulunan isimlerden olmuştur. 2019 senesinde tüm dünya çapında yayılan Covid -19 salgınına karşın insanları hijyen hususunda uyarması ile de gündeme gelmiştir. Yine 2020 senesinde Mersin’de yeni açtığı güzellik merkezine çalışanlarıyla birlikte özel uçak kiralayarak gitmesi basın ve magazin dünyasında çok konuşulmuştur.

Sıla Doğu; Sıla Doğu Temmuz 2021 tarihinde Nez Demir ve Dilan Polat içinde yaşanan kavga ile gündeme gelmiştir.

Sıla Doğu boy, kilo ve hangi burç?

Sıla Doğu boyu 1.75 cm kilosu 53 kg ve burcu güncellenecektir.

Sıla Doğu erkek miydi, erkek hali, estetiksiz hali ile ilgili

Sıla Doğu erkek miydi, erkek hali veya estetiksiz hali gibi sorulara karşın, kadın olduğu doğrudur. Söz konusu yüzünde ufak estetik operasyonların olduğu iddia edilmiştir.

Sıla Doğu sevgilisi kim?

Sıla Doğu sevgilisi, aşk yaşamı, eski sevgilisi, erkek arkadaşı ile ilgili internet kaynaklarında net bilgi yoktur. Sıla Doğu kimdir, erkek miydi, erkek hali, kaç yaşında, nereli, Sıla Doğu Dilan Polat kardeş mi, hastalığı, eski hali, estetiksiz hali, yaşamı ve biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.