Sıla Aktaş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
248
Sıla Aktaş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Sıla Aktaş kimdir?, biyografi sitemizde Sıla Aktaş kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sıla Aktaş kimdir? kaç yaşında?, Sıla Aktaş kimdir? memleketi neresi, Sıla Aktaş kimdir? evi nerede, Sıla Aktaş kimdir? nereli, Sıla Aktaş kimdir? instagram, Sıla Aktaş kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Sıla Aktaş kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Sıla Aktaş
Doğum tarihi: 12 Temmuz 2003
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 167 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Yengeç
Eğitim: Lise
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın

Sıla Aktaş nereli? Kaç yaşında?

Sıla Aktaş kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Sıla Aktaş sevgilisi? Sıla Aktaş ertassla kim? Videoları,  fotoğrafları, fotoğrafları, instagram ve TikTok hesabı, ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi bilileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

 Sıla Aktaş yaşamı ve biyografisi

Sıla Aktaş Türk sosyal platform fenomenidir. Bilhassa Instagram üzerinde çektiği videolar  ve fotoğrafları ile tanınmaktadır.

Sıla Aktaş biyografi

Sıla Aktaş 12 Temmuz 2003 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Sıla Aktaş burcu Yengeç  ve git gide artan burcu Aslan’dır. 17 yaşında olan Sıla Aktaş anne ve babası ayrıdır. Annesiyle birlikte yaşayan Sıla Aktaş 4 kardeştir. Ama 2 erkek kardeşinin annesi babasının diğer evliliğindendir.  Sıla Aktaş ‘ın kendisinden büyük ablası bulunmaktadır ablasıyla iyi anlaşmaktadır.

Sıla Aktaş sevgilisi

Günümüzde lisede öğrenimini ilerleten Sıla Aktaş, enleri içinde dizi ve film izlemek bulunmaktadır. En sevdiği filmler içinde” Alacakaranlık” serisi listenin ilk sırasında bulunmaktadır. Sevdiği ren ise turuncudur. Müzik ile de alakalı olan genç fenomen piyano çalmaktadır. Evcil hayvan beslemek isteyen Sıla Aktaş olanaklar yönünden bu isteğini gerçekleştirememektedir.

Sıla Aktaş kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu

Sıla Aktaş ile ilgili en fazla araştırılan konular içinde ise sevgili ve estetik olup olmadığı sorularıdır. Genç fenomen Sıla Aktaş sevgilisi bilinmemekte bunun bunun yanında estetik olmadığı bilinmektedir.

Sıla Aktaş ertassla kim
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.