Sifu Salman Ataş kimdir, Sifu Salman Ataş kaç yaşında?

06.11.2021
543
Sifu Salman Ataş kimdir, Sifu Salman Ataş kaç yaşında?

Sifu Salman Ataş kimdir, biyografi bölümünde Sifu Salman Ataş biyografi sayfası ile karşınızdayız. Sifu Salman Ataş kaç yaşında?, Sifu Salman Ataş memleketi neresi, Sifu Salman Ataş facebook, Sifu Salman Ataş nereli, Sifu Salman Ataş instagram, Sifu Salman Ataş ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Sifu Salman Ataş kimdir? başlığımızın detayları..

Sifu Salman Ataş Kimdir – Sifu Salman Ataş Biyografi

1969 doğumlu Sifu Salman Ataş, Almanya’da İnşaat Mühendisliği Fakültesinden mezun olmuştur.Geleneksel dövüş sanatı Wing Tsun ile ilgilenen Ateş,sporcu kimliğiyle öne çıkmaktadır.Karate, Box, Güreş ve Tekvando dallarında eğitim almış olup Body Building ve Halter sporlarıyla da profesyonel olarak ilgilenmiştir.

1990 senelerında Wing Tsun savunma sanatı ile tanışması sonrasında spor yaşamına profesyonel olarak Wing Tsun sistemi ile devam eden ve Avrupa’nın yaygın ve seçkin Wing Tsun okullarında bir çok değişik usta ile çalışma fırsatı bulan Sifu Salman ATAŞ “5 PG (Practician Grade) – Master of Wing Tsun” derecesine yükselmeye hak elde etmiştir.

3 yaşında gittiği Almanya’dan 6 yıl önceTürkiye’ya geri dönmüş.Sifu Salman ATAŞ, WTSP Leader & Chief Instructor olarak düzenli eğitim/seminerler vermek suretiyle öğrenci ve eğitmen yetiştirmeye sürdürmektedir.

Sifu Salman Ataş, şimdilerde bunun bunun yanında Payitaht Abdülhamit adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamaktadır. Dizide Kaşgarlı Nadir Bey kişiliğine can vermektedir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.