Sibel Günsür kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
127
Sibel Günsür kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sibel Günsür Kimdir, biyografi sitemizde Sibel Günsür ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sibel Günsür kaç yaşında?, Sibel Günsür memleketi neresi, Sibel Günsür evi nerede, Sibel Günsür nereli, Sibel Günsür instagram, Sibel Günsür ile alakalı her detay yazımızda..

Sibel Günsür Biyografi

Türk dizi, reklam ve sinema oyuncusu Mehmet Günsür’ün annesi aktrist Sibel Günsür 1940 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Teoman Günsür ile evlenen Sibel Günsür’un bu evliliğinden Mehmet Günsür ve Zeynep Günsür dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Üniversiteyi bitirdiktan sonra İstanbul Boğaziçi Üniversitesi’nde Almanca Öğretmenliği yapmaya başladı. Ardından bir süre Almanya Berlin’de de çalışmaya başladı. Kızı Zeynep Günsür Yüceil’in kurucusu olduğu Hareket Atolyesi’nde çeşitli roller aldı.

Sibel Günsür kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, oynadığı diziler, eşi

Sibel Günsür 2013 yapımı Hayat Boyu filminde Babaanne rolüne hayat verdi. 2018 senesinde Kanaga dizisinde Melek Tamay rolünü üstelendi.

Sibel Günsür Kanaga filminde oynadığı Melek Tamaya oyunculuk performansı  ile Maverick Awards’da En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü’ne layık görüldü. Sibel Günsür eşi Teoman Günsür 2018 senesinde aramızdan ayrıldı. Sibel Günsür boyu, kilosu ve burcu ile ilgili bilgiler güncellenecektir.

Sibel Günsür yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2018 Kanaga (Melek Tamaya )
  • 2013 Hayat boyu Babaanne (Grandma)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.