Sezin Erbil kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
217
Sezin Erbil kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Sezin Erbil kimdir?, biyografi sitemizde Sezin Erbil kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sezin Erbil kimdir? kaç yaşında?, Sezin Erbil kimdir? memleketi neresi, Sezin Erbil kimdir? evi nerede, Sezin Erbil kimdir? nereli, Sezin Erbil kimdir? instagram, Sezin Erbil kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Sezin Erbil kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Sezin Erbil Yazgan
Doğum tarihi: 16 Nisan 1982
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.75 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Koç
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Evli ( Evren Yazgan ile)
Meslek: Blog yazarı, Mücevher tasarımcısı
İnstagram hesabı için tıklayın.

Sezin Erbil nereli? Kaç yaşında?

Sezin Erbil kim, kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Sezin Erbil sevgilisi? Sezin Erbil evli mi, annesi, eşi, kimin kızı, gelinlik ve düğünü, ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Sezin Erbil yaşamı ve biyografisi

Sezin Erbil Türk şovmen, oyuncu ve sunucu Mehmet Ali Erbil’in kızıdır. Blog yazarı ve mücevher tasarımcısıdır. Bir dönem adını şarkıcı Alişan ile yaşadığı ilişki ile açıkladı. Yasmin Erbil ve Ali Sadi Erbil adında kardeşleri mevcuttur.

Sezin Erbil kimin kızı

Sezin Erbil 16 Nisan 1982 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Babası Mehmet Ali Erbil ve annesi Muhsine Şehnaz Kamiloğlu’dur. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Sezin Erbil blog yazarı ve bunun yanı sıra mücevher tasarımcısıdır. Sezin Erbil 2007 senesinde magazin dünyasında çok fazla anılan isimler içinde yer aldı. Çok fırtınalı bir aşk yaşamı süren Sezin Erbil şarkıcı ve türkücü Alişan ile aşk yaşadı. Ardından Sezin Erbil evlilik hayalleri kurduğu Alişan’dan ayrıldı.

Sezin Erbil evli mi

Sezin Erbil 2009 senesinde çocukluk arkadaşı diye adlandırdığı Evren Yazgan ile Sait Halim Paşa Yalısı’nda nikah masasına oturdu. Sezin Erbil Evren Yazgan’ın bu evliliklerinden 18 Aralık 2019 da Elisa adında bir kızı oldu.

Sezin Erbil annesi

Fenerbahçe takımını tutan Sezin Erbil, şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmekte olup blog yazarı ve mücevher tasarımcısı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun bunun yanında takı tasarımları yapmakta ve satışlarını yapmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.