Seyhan Şaşko kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
121
Seyhan Şaşko kimdir, nereli, kaç yaşında?

Seyhan Şaşko Kimdir, biyografi sitemizde Seyhan Şaşko ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Seyhan Şaşko kaç yaşında?, Seyhan Şaşko memleketi neresi, Seyhan Şaşko evi nerede, Seyhan Şaşko nereli, Seyhan Şaşko instagram, Seyhan Şaşko ile alakalı her detay yazımızda..

Seyhan Şaşko Biyografi

Seyhan Şaşko 7 Ocak 1989 senesinde Makedonya Ohri kentinde dünyaya gözlerini açtı.

Seyhan Şaşko kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, sevgilisi

Henüz 3 yaşında ailesi ile İstanbul’a taşındı. Çocukluk senelerı İstanbul’da geçti. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Ayazağa Işık Lisesi’ni bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Marmara Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde sürdürdü.

Seyhan Şaşko hangi kanalda

Çok ufak yaşlarda tenis, basketbol ve hentbol oynadı.  Üniversite çağlarında Müzikal Tiyatro eğitimi aldı. Piyano çalmaya başladı.

Seyhan Şaşko evli mi

Seyhan Şaşko medya kariyerine ve ekranlara 2009 senesinde TRT ekranlarında adım attı. Eurosport ekranlarında “Ters Köşe” programını sundu. Ardından 2012 senesinde Lig TV’de program sundu. Daha sonra Skyturk360 ekranlarına transfer oldu.

Seyhan Şaşko eşi

Tivibu Spor ve Beın Sports ekranlarının yüzü olan Seyhan Şaşko Metin Tümer ile birlikte Süper Lig ve TFF 1. Lig özetlerini sundu.

Seyhan Şaşko boy kilo yaş hayatı ve biyografi

Seyhan Şaşko boyu 1.75 cm kilosu 53 kg ve burcu Oğlak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.