Şeyda Sayar kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
8.464
Şeyda Sayar kimdir, nereli, kaç yaşında?

Şeyda Sayar Kimdir, biyografi sitemizde Şeyda Sayar ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Şeyda Sayar kaç yaşında?, Şeyda Sayar memleketi neresi, Şeyda Sayar evi nerede, Şeyda Sayar nereli, Şeyda Sayar instagram, Şeyda Sayar ile alakalı her detay yazımızda..

Şeyda Sayar Biyografi

Türk çevirmen Şeyda Sayar Gazeteci İsmail Saymaz eşi olarak tanınmaya başladı. Şeyda Sayar 1981 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Ankara’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi’nde eğitim hayatına sürdü. Ardından İspanya Universidad’de Castilla-La Mancha’da eğitim aldı. Şeyda Sayar İsmail Saymaz nişanlısı ne iş yapar diye merak edenler için üniversite eğitiminin sonrasında profesyonel olarak çevirmenlik yapmaya başladı.

eşi kim

Şeyda Sayar özel yaşamında 2019 senesinde Gazeteci İsmail Saymaz ile nişanlandı. Aradan geçen bir yılın sonrasında Şeyda Sayar İsmail Saymaz ile nikah masasına oturdu. Seyahatleri ve instagram üzerinden paylaşımı yaptığı siyah-beyaz fotoğraf paylaşımları ile bilinmektedir.

Şeyda Sayar boyu 1.70 cm kilosu 58 kg ve burcu Oğlak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.