Şeyda Aydın, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
169
Şeyda Aydın, nereli, kaç yaşında?

Şeyda Aydın, biyografi sitemizde Şeyda Aydın ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Şeyda Aydın kaç yaşında?, Şeyda Aydın memleketi neresi, Şeyda Aydın evi nerede, Şeyda Aydın nereli, Şeyda Aydın instagram, Şeyda Aydın ile alakalı her detay yazımızda..

Şeyda Aydın Biyografi

Gerçek adı: Şeyda Aydın
Doğum tarihi: 1988
Doğum yeri: Tokat
Boy: 1.72 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Boğa
Eğitim: Bilinmiyor
İlişkisi: Evli
Meslek:  Oyucu, Model, Şarkıcı
İnstagram hesabı için tıklayın

Şeyda Aydın nereli? Kaç yaşında?

Şeyda Aydın kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Şeyda Aydın’ın kocası, eşi kim, kaç yaşında evlendi, kızı, evi, yer aldığı diziler, şarkıları, albümleri, tiktok videoları? Hakkında araştırılan detaylar, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Şeyda Aydın yaşamı ve biyografisi

Şeyda Aydın Türk sosyal platform fenomeni, sanatçı, model pop singer, şarkıcı ve dizi oyuncusudur. Oynadığı dizi filmler, şarkıları ve özellikle tik tok üzerinde paylaşımı yaptığı videolarla tanınmaya başladı.

Şeyda Aydın boy kilo

Şeyda Aydın 1988 senesinde Tokat’ta dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Tokat’ta başladı. Çocukluk senelerından bu yana müziğe karşı tutukusu hiç bitmedi. Özel yaşamında erken yaşlarda anne olan Şeyda Aydın kocası kim eşi ve mesleği ile ilgili net bilgiler olmasa da 2 kız çocuğu annesidir.

Şeyda Aydın sevgilisi

Şeyda Aydın’ın yaşamı İstanbul’a geldikten sonra şekillenmeye başladı. İlk olarak Sadri Alışık Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi adlı. Ardından 2010 senesinde “Gönülçelen” 2012 senesinde “Uçurum” ve 2013 senesinde “Arka Sokaklar” dizilerinde rol aldı. Ardından 2014 senesinde ilk müzik çalıması “Serseri” isimli single’ı müzüikseverlerle bir araya getirdi.

Şeyda Aydın kimdir

Bu sürecin sonrasında sosyal medveya daha aktif olmaya başladı ve fotoğraflar videolar paylaşarak kısa bir sürede fenomen halini aldı. Videolarında “Seksenler” tiplemeleri ise bi hayli beğeni toplamaktadır. Şeyda Aydın’ın sevdiği renk kırmızı ve koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Aralık 2019 senesinde TikToker ödülünün sahibi oldu.

Şeyda Aydın dizileri ve filmleri

Şeyda Aydın yer aldığı diziler? Şeyda Aydın hangi dizilerde oynadı? Tüm filmleri aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2013 Arka Sokaklar
  • 2010 Gönülçelen
  • 2012 Uçurum
@seydaydin_

taslakta kalmış?ınstagram@seyda_aydin ##şafc

♬ Deli Bile – Hande Yener

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.