Sevim Alan kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
499
Sevim Alan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sevim Alan Kimdir, biyografi sitemizde Sevim Alan ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sevim Alan kaç yaşında?, Sevim Alan memleketi neresi, Sevim Alan evi nerede, Sevim Alan nereli, Sevim Alan instagram, Sevim Alan ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Sevim Alan Biyografi

Sevim Alan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Sevim Alan kalıcı makyaj ve güzellik uzmanı, güzellik koçu, kaş mimarı ve ödüllü kaş tasarımcısıdır. Aynı zamanda iç mimardır. 10 Temmuz 1985 tarihinde Karabük’te dünyaya geldi. Memleketi aslen Sivas’tır. Sevim Alan diva lakaplı ünlü sanatçı Bülent Ersoy için hazırladığı Diva Protokolü ile adını açıkladı ve tanınmaya başladı. Bülent Ersoy, Gülben Ergen, İrem Derici ve 2021 senesinde Rihanna için çalışması ile gündeme gelmiştir.

Sevim Alan yaşamı ve biyografisi

Sevim Alan 10 Temmuz 1985 tarihinde Karabük’te dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Karabük’te başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Konya Selçuk Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümü’nde sürdürdü. Ardından İzmir’de Tasarım Yönetimi eğitimi aldı. Daha sonra İstanbul Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni bitirdi.

Sevim Alan boy kilo yaş hayatı, vikipedi ve biyografi bilgileri

Sevim Alan mesleki kariyerine İç Mimar olarak adım attı. Ardından sağlık ve güzellik sektörüne geçti. İlk etapta kuaför salonu açtı. 2012 senesinde başladığı sağlık ve güzellik sektöründe 6 yıl sonra Brow Palace isminde güzellik salonunu açtı. 2019 senesinde şube sayısını büyüterek 15 şubeye ulaştı.

Sevim Alan güzellik merkezi adı altında Bülent Ersoy için hazırladığı Diva Protokolü ile adını geniş kitlelere ulaştırmayı başardı. Başta İrem Derici, Gülben Ergen olmak üzere birden çok sanatçının kaş tasarımı ve cilt bakımına ilişkin çalışmalara imza attı. Bunun bunun yanında ünü sınırları aşarak tüm dünyaya ulaştı ve 2021 senesinde dünyaca ünlü popüler sanatçı Rihanna’ya bile ulaştı.  

Duru ve berrak güzelliği ile bilinen Sevim Alan 2021 senesinde basına verdiği bilgilendirmede Azerbaycan, İsviçre ve Amerika’da akademi açacağını açıkladı.

Sevim Alan boy kilo ve hangi burç?

Sevim Alan boyu 1.65 cm kilosu 48 kg burcu Yengeç.

Sevim Alan sevgilisi, evli mi?

Sevim Alan sevgilisi ve özel yaşamına ilişkin bilgiler kısıtlıdır. Sevim Alan güzellik merkezi ve güzellik salonu kaç şubesi var? Sevim Alan Diva Protokolü yaptıranlar ve ozon protokolü cilt bakımı yaptıranların yorumları. Sevim Alan evli mi? Sevim Alan dudak renklendirme, kuaför fiyat aralıkları, epilasyon, kaş kirpik serumu, cilt sabunu, protez tırnak, ozon kremi, leke remi, göz altı kremi, güneş kremi ürünleri fiyat listesi, ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve vikipedi kaynaklı detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.