Sevi Demirçivi kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
779
Sevi Demirçivi kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sevi Demirçivi Kimdir, biyografi sitemizde Sevi Demirçivi ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sevi Demirçivi kaç yaşında?, Sevi Demirçivi memleketi neresi, Sevi Demirçivi evi nerede, Sevi Demirçivi nereli, Sevi Demirçivi instagram, Sevi Demirçivi ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Sevi Demirçivi Biyografi

Sevi Demirçivi kimdir, kaç yaşında, sevgilisi, dizileri, instagram hesabı, aslen nereli, Arka Sokaklar dizisi dışında yer aldığı diziler, yaşı, boyu, kilosu? Arka Sokaklar Ümit Amir kimdir? Arka Sokaklar Amir Ümit gerçek adı ne? Sevi Demirçivi kim? Sevi Demirçivi biyografi detayları, sanat ve özel yaşamı ile ilgili kapsamlı bilgiler.

Sevi Demirçivi Emre Törün ve Rabia Kaya Arka Sokaklar dizisine 2020 sezonunda transfer olan oyuncular içinde yer almışlarıdır.

Sevi Demirçivi kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, dizileri, sevgilisi

Sevi Demirçivi Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. Doğum tarihi 1 Ocak 1991 olan güzel oyuncu eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına başladı. Mezun olduktan sonra oyunculuk kariyerini dizi, tiyatro ve sinema üzerine inşa etti. İlk çalışmalarını tiyatro alanında gerçekleştiren Sevi Demirçivi Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda oyunlar sahneledi.

Sevi Demirçivi kameraların önüne ilk kez 2008 senesinde oynadığı Kaybedenler filmi ile adım attı. Ardınan 2010 senesinde Keneler & Karincalar filminde rol aldı. Bu zamandan sonra tiyatro sahnelerinde performans göstermeye başladı. 2014 senesinde Süleyman ve Öbürsüler tiyatro oyununda, 2016 senesinde Üç Kız Kardeş, 2017 senesinde Savaş Alanı Gibi Kadın ve 2019 senesinde Tartuffe ve Yanlışlık adlı tiyatro oyunlarında sahne aldı. 2020 senesinde Arka Sokaklar Amir Ümit rolü ile geniş bir kitle aracılığıyla tanınmaya başladı.

Arka Sokaklar Ümit Amir kimdir

Bir dönem Rezzan Çankır Cast Ajansı ile çalışmalarını ilerleten Sevi Demirçivi ardından Gökçe Aktaş Oyunculuk Management çatısı altında oyunculuk çalışmalarını sürdürdü.

 Sevi Demirçivi boyu 1.66 cm kilosu 52 ve burcu Oğlak. Sevi Demirçivi sevgilisi ile ilgili magazin ve basında yer almadı.

Sevi Demirçivi dizileri ve filmleri

  • 2020 Arka Sokaklar
  • 2010 Keneler & Karincalar
  • 2008 Kaybedenler

Sevi Demirçivi Tiyatro Oyunları

  • 2019 Yanlışlık
  • 2019 Tartuffe
  • 2017 Savaş Alanı Gibi Kadın       
  • 2016 Üç Kız Kardeş        
  • 2014 Süleyman ve Öbürsüler
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.