Sevgi Temel kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
1.302
Sevgi Temel kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Sevgi Temel kimdir?, biyografi sitemizde Sevgi Temel kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sevgi Temel kimdir? kaç yaşında?, Sevgi Temel kimdir? memleketi neresi, Sevgi Temel kimdir? evi nerede, Sevgi Temel kimdir? nereli, Sevgi Temel kimdir? instagram, Sevgi Temel kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Sevgi Temel kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Sevgi Temel
Doğum tarihi: 14 Ocak 1995
Doğum yeri:  İstanbul
Boy: 1.68 cm
Kilo: 45 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın

Sevgi Temel nereli? Kaç yaşında?

Sevgi Temel kimdir, yaş, instagram, nereli, boy kilo, burcu, sevgilisi, yer aldığı diziler, kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak. 

Sevgi Temel yaşamı ve biyografisi

Sevgi Temel Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. 2019 senesinde oynadığı Sevdim Seni Bir Kere adlı dizi filminde Berçin kişiliği ile tanındı.

Sevgi Temel, 1995 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Liseden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nde eğitim hayatına sürdü. Üniversiteden mezun olduktan sonra tiyatro ve oyunculuk alanında çalışmalar yaptı.

Oyuculuk kariyerine ilk kez beyazperde de kısa film projesi olan “ İki Ekmek” adlı film projesinde adım attı. 2018 senesinde tiyatro sahnesinde bu kez “Terörist” adlı oyunda rol aldı. 2019 senesinde “Sevdim Seni Bir Kere” adlı dizi ile büyük bir çıkış yaptı ve geniş bir takipçiye sahip oldu.

Sevgi Temel 2020 senesinde dizi ve tiyatro çalışmalarını sürdürmekte olup Filiz Çelik Menajerlik çatısı altında çalışmalarını sürdürmektedir. Sevgi Temel bekar olup sevgilisi hakkına net bir bilgi yer almamaktadır.

Sevgi Temel tiyatro oyunları

  • 2018 Terörist / Oyuncu

Sevgi Temel dizi ve filmleri

Sevgi Temel yer aldığı diziler, hangi filmlerde rol aldı aşağıda yer alamkatadır.

  • 2019 – Sevdim Seni Bir Kere (Berçin) (TV Dizisi)
  • 2017 – İki Ekmek (Kısa Film)
Sevgi Temel kimdir, yaş, instagram, nereli, boy kilo, burcu, sevgilisi, oynadığı diziler, kısaca hayatı ve biyografisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.