Sevda Baş Kimdir? Aşk Mantık İntikam Zeyno Kim? Oynadığı Diziler

25.10.2021
1.407
Sevda Baş Kimdir? Aşk Mantık İntikam Zeyno Kim? Oynadığı Diziler

Sevda Baş Kimdir? Aşk Mantık İntikam Zeyno Kim? Oynadığı Diziler, biyografi sitemizde, Sevda Baş Kimdir? Aşk Mantık İntikam Zeyno Kim? Oynadığı Diziler başlığı altında makale bir araya getirdik. Sevda Baş Kimdir? Aşk Mantık İntikam Zeyno Kim? Oynadığı Diziler biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Sevda Baş Kimdir? Aşk Mantık İntikam Zeyno Kim? Oynadığı Diziler

Sevda Baş kimdir? Aşk Mantık İntikam Zeyno kim? Aşk Mantık İntikam Zeynep kimdir? Kaç yaşında? Esasen nereli? Oynadığı diziler. Burcu, boyu ve kilosu. İnstagram adresi. Hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı.

Sevda Baş Kimdir? Kaç Yaşında?

Sevda Baş şu aralar Aşk Mantık İntikam dizisinde Zeyno kişiliğini canlandırıyor. Diziyi seyredenler yan karakterlerden birisi olmasına rağmen diziye büyük renk kattığı görüşünde. Oyunculuğu ile de diziyi seyredenlerin takdirini kazanmış durumda. Bu nedenle kendisi ile ilgili arama motorlarında araştırılan çok sayıda konu var. Yeni yüzlerden birisi olması sebebiyle ile ilgili bilgi bulmak bi hayli zor olsa da elimizden geldiğince oyuncuyu siz değerli okurlarımıza tanıtmaya çalışacağız. Yeni bilgiler edindikçe de yazımıza eklemeler yağacağımızı şimdiden hatırlatalım.

Sevda Baş 1996 İstanbul doğumludur. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

2020 senesinde Yazar adlı tiyatro oyununda sahne alan Sevda Baş, kameralar karşısına ilk kez 2018 senesinde ‘Kanaga’ adlı dizi ile geçti. Bu dizide öğrenci rolü ile yer aldı.

Enis Arıkan ile Dominos reklamında da rol alan Sevda Baş, şimdilerde ise Fox Tv ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Aşk Mantık İntikam’ adlı dizide Zeynep kişiliği ile yer alıyor. Role Talent menajerlik ajansına kayıtlı olarak da yeni projelerde yer almaya sürdürmektedir.

İnstagram Adresi

Güzelliği ve sempatik tavırları ile dikkatlerin her daim üzerinde olduğu genç oyuncu ile ilgili ne yazık ki ki şuan için bilgiler bi hayli kısıtlı. İnstagram adresinden kendisini takip edebilmeniz için adresini yazımıza ekliyoruz. İnstagram’ı aktif biçimde kullanan oyuncunun bu yazının hazırlandığı sırada 32.300 takipçisi bulunmaktadır. Bu sayının Aşk Mantık İntikam dizisinin bölümleri ilerledikçe de hızla artması beklenmektedir.

İnstagram Hesap Adresi https://www.instagram.com/sevdatta/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.