Setenay Süer kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
589
Setenay Süer kimdir, nereli, kaç yaşında?

Setenay Süer Kimdir, biyografi sitemizde Setenay Süer ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Setenay Süer kaç yaşında?, Setenay Süer memleketi neresi, Setenay Süer evi nerede, Setenay Süer nereli, Setenay Süer instagram, Setenay Süer ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Setenay Süer Biyografi

Setenay Süer kimdir, kaç yaşında, nereli?

Setenay Süer yarışmacı, dizi ve sinema oyuncusudur. 1 Ocak 1995 senesinde Kütahya’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 26 yaşındadır. Setenay Süer Kuaförüm Sensin adlı yarışma programı ile yıldızı parladı ve tanınmaya başladı.

Setenay Süer yaşamı ve biyografisi

Setenay Süer 1 Ocak 1995 senesinde Kütahya’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Kütahya’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Avcılık ve Yaban Hayatı bölümünde sürdü ve mezun oldu.

Setenay Süer medya ve oyunculuk kariyerine Kuaförüm Sensin isimli yarışma programı ile adım attı. Ardından temel oyunculuk eğitim aldı. Ekranlarda oyunculuk kariyerini ilk kez inşa ettiği dizi film projesi 2017 yapımı Deli Gönül dizisi oldu. Ardından 2018 senesinde Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol aldı. Aynı yıl Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinde oynadı.  

Beyazperde de ilk kez 2018 yapımı Kayhan sinema filminde oynadı. 2021 senesinde ilk başrol oyunculuğunu gerçekleştirdiği Yemin dizisinde Gülperi kişiliğine hayat veren isim oldu.

Setenay Süer boy kilo ve hangi burç?

Setenay Süer boyu 1.70 cm kilosu 55 kg ve burcu Oğlak.

Setenay Süer sevgilisi?

Setenay Süer sevgilisi, aşk yaşamı ve özel yaşamı ile ilgili genel bilgiler güncellenecektir.

Setenay Süer dizileri ve filmleri

Setenay Süer yer aldığı diziler? Setenay Süer hangi dizilerde oynadı?

  • 2021 Yemin (Gülperi)
  • 2018 Ufak Tefek Cinayetler
  • 2018 Mehmet Bir Cihan Fatihi 
  • 2018 Kayhan
  • 2017 Deli Gönül
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.