Şermin Yaşar Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
776
Şermin Yaşar Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Şermin Yaşar Kimdir?, biyografi sitemizde Şermin Yaşar Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Şermin Yaşar Kimdir? kaç yaşında?, Şermin Yaşar Kimdir? memleketi neresi, Şermin Yaşar Kimdir? evi nerede, Şermin Yaşar Kimdir? nereli, Şermin Yaşar Kimdir? instagram, Şermin Yaşar Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Şermin Yaşar Kimdir? Biyografi

Şermin Yaşar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

12 Temmuz 2018 tarihinde ani kalp krizi sonucu yaşamını kaybeden Prof. Dr. Hasan Nedim Arda‘nın eşi  Şermin Yaşar’ın yaşamı merak konusu oldu. 1982 senesinde dünyaya gözlerini açan Şermin Yaşar Almanya Berlin’de dünyaya gözlerini açtı. Şermin Yaşar memleketi aslen Bilecik Kınıktır. Ayrıca Salim Yaşar Usta’nın torunudur.

Aslını söylemek gerekirse Şermin Yaşar, Sosyal medya üzerinde oyuncu anne lakabı ile ün salmış bir isimdir. Eğitim yaşamına bakıldığında Türk Dili Edebiyatı mezunu olan Şermin Yaşar’ın Tuna, Mete ve Name adlarında 3 çocuğu bulunmaktadır. Lakin bu çocuklar Prof. Dr. Hasan Nedim Arda’dan değildir.

“Başlarım Şimdi Anneliğe, Kötü Alışkanlıklara İyi Öneriler, Oyun Takvimi, Çok Hayal Kuran Çocuk, Oyuncu Anne, Ev Yapımı Sihirli Değnek ve Dedemin Bakkalı isimli” 7 eseri bulunmaktadır.

Şermin Yaşar, 12 Temmuz 2018 tarihinde geçirdiği ani kalp krizi sonucu yaşamını kaybeden Prof. Dr. Hasan Nedim Arda’nın eşidir. Şermin Yaşar ile Prof. Dr. Nedim Arda halen 10 Nisan 2018 tarihinde evlenmişlerdi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.