Serkan Tanırgan Kimdir? Biyografi Sayfası

24.10.2021
198
Serkan Tanırgan Kimdir? Biyografi Sayfası

Serkan Tanırgan Kimdir? Biyografi, bölümünde Serkan Tanırgan Kimdir? Biyografi sayfası ile karşınızdayız. Serkan Tanırgan Kimdir? Biyografi detayları ile daha da iyi tanıyalım.

Serkan Tanırgan Kimdir? Biyografi – Kaç Yaşında – Memleketi Neresi

Serkan Tanırgan

Serkan Tanırgan, 27 Ocak 1987 senesinde Almanya’nın Landshut şehrinde dünyaya geldi. Küçük yaşta Türkiye’ye gelerek İlkokul, ortaokul ve liseyi Bursa’da okudu. 9 yaşında basketbola başlayan Serkan Tanırgan, İlköğretim senelerında boyunun uzunluğu sebebiyle teknik menajerlerin ilgisini çekip elemelere çağrılmış. Bursa Tofaş Spor Kulübü’ne seçilmiş ve alt yapısını burada oluşturmuş.

Burada 3 Türkiye birinciliği elde etmiş. Basketbol çalışmalarına ara vermeden devam edip, Best Balıkesir Basketbol Kulübü’nün sonrasında Boluspor Basketbol Kulübü’ne transfer olmuş.


Serkan Tanırgan, 2011 senesinde ”Best Model of Turkey” müsabakasında birinci olmuştur. Ayrıca 2011 senesinde Türkiye’yi Çin’de Manhunt International müsabakasında temsil etmiştir. Çeşitli markaların katalog çekimlerinde modellik yaptı.

Tv. dizilerinden oyunculuk teklifi alan Serkan Tanırgan, tiyatro ve dans eğitimleri bunun yanında “Zeybek dansı” eğitimi de almaktadır.

Serkan Tanırgan, 2012 senesinde TV8’de yayına giren ve Kenya’da yapılan ”Tropytürk” yarışmasına ve 2013 senesinde Show TV’de yayına giren ”Ben Burdan Atlarım” yarışmacıları içinde yer aldı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.