Serkan Rutkay Ayıköz kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
180
Serkan Rutkay Ayıköz kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Serkan Rutkay Ayıköz kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Serkan Rutkay Ayıköz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Serkan Rutkay Ayıköz kimdir? kaç yaşında?, Serkan Rutkay Ayıköz kimdir? memleketi neresi, Serkan Rutkay Ayıköz kimdir? evi nerede, Serkan Rutkay Ayıköz kimdir? nereli, Serkan Rutkay Ayıköz kimdir? instagram, Serkan Rutkay Ayıköz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Serkan Rutkay Ayıköz kimdir? Biyografi

Serkan Rutkay Ayıköz nereli? Kaç yaşında?

Serkan Rutkay Ayıköz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Serkan Rutkay Ayıköz yer aldığı diziler? Serkan Rutkay Ayıköz sevgilisi? Serkan Rutkay Ayıköz Kocamın Ailesi dışında hangi dizilerde rol aldı? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Serkan Rutkay Ayıköz yaşamı ve biyografisi

Serkan Rutkay Ayıköz Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Dizlerde ve sinema filmlerinde oynadığı tiplemelerle tanınmaya başladı.

Serkan Rutkay Ayıköz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

1991 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Denizlili olan yakışıklı oyuncu lise yaşamını Denizli Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Üniversite senelerını ise Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarın da Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümü okumuştur.

Serkan Rutkay Ayıköz. İlk kez oyunculuk deneyimini 2015 senesinde “Hayat Şarkısı “ ile kamera karşısına geçerek deneyimlemiştir.  2018 senesinde “Yasak Elma” dizisinde Emir kişiliğine can vermiştir. İzleyici aracılığıyla çok bi hayli beğeni alan dizinin kadrosunda bulunan bir çok başrol oyuncu olmasına rağmen kendini gösterip seyirci aracılığıyla çok beğenilmiştir

Serkan Rutkay Ayıköz boyu 1.90 cm kilosu 85 kg ve burcu Oğlak. Serkan Rutkay Ayıköz’ün sevgilisi kendisi gibi oyuncu olan Begüm Akkaya’dır. İkilinin birliktedir uzunca bir süre sürdürmektedir.

Serkay Rutkay Ayıköz 1.90 boyunda, 85 kg ’dur.

Serkan Rutkay Ayıköz diziler ve filmleri

Serkan Rutkay Aykıöz oynadığı dizler? Serkay Rutkay Ayıköz hangi dizlerde oynadı? Aşağıda listelenmektedir.

  • 2020 – Yasak Elma
  • 2017 – Hatırla Gönül
  • 2017 – Blu
  • 2016 – Kocamın Ailesi
  •  2015 – Hayat Şarkısı
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.