Serkan Çayoğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
267
Serkan Çayoğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Serkan Çayoğlu kimdir?, biyografi sitemizde Serkan Çayoğlu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Serkan Çayoğlu kimdir? kaç yaşında?, Serkan Çayoğlu kimdir? memleketi neresi, Serkan Çayoğlu kimdir? evi nerede, Serkan Çayoğlu kimdir? nereli, Serkan Çayoğlu kimdir? instagram, Serkan Çayoğlu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Serkan Çayoğlu kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Serkan Çayoğlu
Doğum tarihi: 31 Mart 1987
Doğum yeri: Almanya
Boy: 1.88 cm
Kilo: 80 kg
Burcu: İkizler
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Model
İnstagram hesabı için tıklayın

Serkan Çayoğlu nereli kaç yaşında?

Serkan Çayoğlu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Serkan Çayoğlu ikizi, dizileri, filmleri, yeni dizi, sevgilisi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Serkan Çayoğlu yaşamı ve biyografisi

Serkan Çayoğlu Türk dizi, sinema, tiyatro oyuncusu ve bunun yanı sıra modeldir. Almanya’da modellik yapmasını sonrasında Türkiye’ye dönerek dizilerde oynamaya başladı ve kısa bir sürede tüm kesimler aracılığıyla tanınan tecrübeli oyuncular içinde yer almaya başladı.

Serkan Çayoğlu dizileri

Serkan Çayoğlu 31 Mart 1987 senesinde Almanya’da dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk senelerı Almanya’da geçti. Eğitimine Almanya’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversiteyi Alman Üniversitesi Ekonomi bölümünde bitirdi. Almanya’da üniversitede ekonomi bölümünde okurken tiyatroda oynayan oyuncu modelliğe de bu senelerda başladı. Türkiye’ye dönme kararını da bu sürede vermiştir. Hiç aklında olmayan bir mesleği oyunculuğu seçmiştir. Serkan Çayoğlu meslek olarak çocuk doktoru olmak istemiştir. Lakin yoluna oyuncu olarak devam etmiştir. Oyunculukla alakalı eğitimini oyuncu Ümit Çırak ve yine oyuncu Dolunay Soysert’ten almıştır. Rutin yaşamında kuralcı ve disiplini biri olma özelliğini taşır. Sporla ve sanatla iç içe olan Serkan Çayoğlu genelde Hint mutfağını sevmekte ve Hint yemeklerini yapmaktadır.

Serkan Çayoğlu yeni dizisi

Serkan Çayoğlu oyunculuk kariyerine ilk kez 2011 senesinde “Kuzey Güney” dizisinde adım attı. En büyük çıkışını 2014 yapımı olan “Kiraz Mevsimi” dizisinde “Ayaz” rolü ile yaptı. Beyazperde de ilk kez 2018 senesinde “Börü” dizisinin sinema versiyonunda “Kaya” rolü ile rol aldı. 2019 senesinde “Halka” dizisinde rol alan Serkan Çayoğlu 2020 senesinde “Yeni Hayat” dizisinde “Adem Şahin” rolüne hayat veren isim oldu.

Serkan Çayoğlu Erkan Çayoğlu – İkiz Kardeşler

İkizi bulunan Serkan Çayoğlu’nun ikiz kardeşinin adı Erkan Çayoğlu’dur. Lakin ikizler ne fiziksel ne de ruh halleri ile birbirlerine benzememektedir.

Serkan Çayoğlu sevgilisi

Oyunculuk kariyerini Kuzey Güney dizisi ile adım attı ve Kiraz Mevsimi ile bunu zirvetye taşıdı. Ayrıca Hande Yener’in ‘Ya ya ya’ klibin de de oynadı. Günümüzde yaşamını İstanbul’da ilerleten ve İstanbul’a yerleşen oyuncu Serkan Çayoğlu bekar olup sanat ve televizyonculuk kariyerine sürdürmektedir.

Serkan Çayoğlu dizileri ve filmleri

Serkan Çayoğlu yer aldığı diziler? Serkan Çayoğlu hangi dizilerde oynadı? Tüm filmleri ve yeni dizisi aşağıda bulunmaktadır.

  • 2020 Yeni Hayat (Adem Şahin) (TV Dizisi)
  • 2019 Halka (Cihangir) (TV Dizisi)
  • 2018 Börü (Kaya) (TV Dizisi)
  • 2018 Börü (Kaya) (Sinema Filmi)
  • 2016 Hayatımın Aşkı (Demir) (TV Dizisi)
  • 2014 Zeytin Tepesi (Burak) (TV Dizisi)
  • 2014 Kiraz Mevsimi (Ayaz) (TV Dizisi)
  • 2011 Kuzey Güney (TV Dizisi)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.