Şerif Erol (Kadın Dizisi Enver) Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
140
Şerif Erol (Kadın Dizisi Enver) Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Şerif Erol (Kadın Dizisi Enver) Kimdir?, biyografi sitemizde Şerif Erol (Kadın Dizisi Enver) Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Şerif Erol (Kadın Dizisi Enver) Kimdir? kaç yaşında?, Şerif Erol (Kadın Dizisi Enver) Kimdir? memleketi neresi, Şerif Erol (Kadın Dizisi Enver) Kimdir? evi nerede, Şerif Erol (Kadın Dizisi Enver) Kimdir? nereli, Şerif Erol (Kadın Dizisi Enver) Kimdir? instagram, Şerif Erol (Kadın Dizisi Enver) Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Şerif Erol (Kadın Dizisi Enver) Kimdir? Biyografi

Şerif Erol Kimdir? (Kadın Dizisi Enver) Nereli? Kaç Yaşında

Kore dizisi versiyonu olan Kadın dizisini seyredenlerin merak ettiği oyunculardan bir diğeride Kadın Enver kimdir? Kadın Enver gerçek adı ne? Kadın Dizisi Enver kimdir? Kadın Dizisi oyuncuları içinde önemli bir role sahip olan Terzi Enver Şerif Erol kimdir? Gelin hep birlikte öğrenelim.

Kadın dizisindeki Enver kimdir? Kadın dizisi Enver gerçek adı Şerif Erol. Tiyatro oyuncusu, bunun yanında seslendirme sanatçısı ve senaristtir. Şerif Erol gençliği ve bununla birlikte Şerif Erol evli mi? Ya da Şerif Erol kiminle evli? Şerif Erol eşi kimdir? Soruları da yanıt bekleyenler içinde.

8 Ekim 1963 tarihinde hayata merhaba diyen usta oyuncu Şerif Erol aslen İzmir Karşıyaka’lıdır. Eğitim yaşamı İzmir’de geçmiştir. Lise senelerında yaşanan ufak bir hadise ile inada binen bir olay onu Fizikçi yapmaya zorlar. Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümü’nü kazanır. Bir süre üniversite de oyunculuk grupları ile birlikte kariyerinde adımlar atar.

Tarihler 1997 yılını gösterdiğinde Açık Radyo’ya geçer. Tiyatro ve seslendirme sanatçılığı yanında senaryolar kaleme alır. Bunlardan en iyi bilinenleri ise şöyle; Bıçak Sırtı, Bir İstanbul Masalı, Hırsız Polis, oyuncu olarak da Yol Ayrımı ve Şeref Meselesinde rol almıştır.

Şerif Erol, Kadın dizisi Terzi Enver Kadın dizisinin İstanbul beyefendisini oynamaya sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.